2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم تازه از گرد راه رسیدی ...حالا بذار برسی خستگیت دربره بعد شروع کن به خزعبلات و داستان سرایی جن..سی

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
اگه به سلامتی میخوای ازدواج کنی بدون خیلیا دیگه این آزمایش رو از عروس نمیخوان فکرت رو درگیر نکن

واقعا ؟😍

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2731
واقعا ؟😍

والا من ۱۸ سالگی فامیل اومد خواستگاری تا نامزدی پیش رفتیم به هم خورد اصلا روشون نشد همچین چیزی بخوان الآنم که چندساله عقدم شوهرم و خونوادش اصلا همچین چیزی به زبون نیاوردن

ما ۵ تا خواهریم هیچ کدوم معاینه نرفتیم فقط یکبار مادر خواستگار خواهرم توی بله برون  مطرح کرد ما ...

وای خدا کنه برای منم نخوان

ک البته بخوانم قبول نمیکنم 🥲

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم