2733
2734
عنوان

ی موضوع عجیب بیاین

130 بازدید | 11 پست

من شهر خودم کلانشهره دانشگاهم ی شهر مجاور دوساعت دورتره حدود دوماه پیش با اتوبوس برمیگشتم شهر خودم .ی پسره سوار شد نوک زبونی حرف میزد با گوشیش صحبت میکرد همه آدمهای تو  اتوبوس حرفهاشو شنیدن چون بلند حرف میزد درباره خیانت دوست دخترش با رفیقش و با رفیق دیگش صحبت کرد بعد با مادرش بعد با همون پسره ک بهش خیانت کرده و فحش و اینا ناله و ....درباره ماشینش ک باخبر خیانت تصادف کرده 

گذشت و امشب باماشین سواری توراهی از همون ترمینال برگشتم شهرم ی پسره جلو سوار شد دوباره با هندزفری شروع ب صحبت کرد همون صدا و لهجه و همون حرفها رو باز تکرار کرد درباره خیانت 

رانندهه واسش جدید بود ولی واس من تکراری 

نمیدونم واقعیه یا پسره مشکل روانی داره توهم زده؟حدودا ۲۲_۳ساله لاغره

بنظرتون دروغه یا بعد دوماه هنوز همون اتفاقات دوباره تکرار شده 

سرو وصعش عادیه گوشی خوب دستشه ولی حرفهاش عین اونروزه راننده هم حوصله نداشت صبط زیاد کرد 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی بعد چندماه باز سوار اتوبوس شده و همون حرفارو زده ؟ ک‌چی بشه 🤔

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
اینها همه واسه گول زدن خانوم هاست  والا چرا باید با صدای بلند بگه که همه بشنون

میگ کاش پولدار نبودم عوصش دختره بهم خیانت نمیکرد 😂

2740
ن با ماشین سواری برگشتم دوباره همون پسره رو دیدم 

خب دیگه بعد دوماه سوار هر ماشینی میشه همین ماجرا و زنگارو تکرار میکنه ؟ چ مشکوک 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
دقیقا شگردش همینه ببین ملت چطوری مخ میزنن

بعد ب راننده گفت جای پمپ بتزین نگهدار ب هردومون تعارف زد هرچی میخاین بخرین ب حساب من 

گفتیم ن 

بعد رفت خودش خرید اومد دوتا نوشابه کوچک زرد و مشکی تعارف کرد گفتم من نمیخورم گفت واس شما گرفتم گفتم نوشابه دوس ندارم 

بعد اخر سر هم ک رسیدیم شهرم ب راننده گفتم داخل شهرم میرین گفت تا کجا و بعد گفت ن ترافیک داره و ...اون پسره جلو بود برگشته بود بمن نگاه میکرد منم محلش ندادم 

ن قیافه داشت ن تیپ زبونشم نوک زبونی حرف میزد ولی هیز بود