2737
2739

مگ الان وقت قند گرفتمه ناشتا بگیر 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح بگیر ببین بازم اینقدر بالاست یا نه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731

برو دکتر برات تست ۳ زمانه بنویسه یکی ناشتا یکی بعد محلول یکی بعد محلول بعد از ظهره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740

قند ناشتا باید بگیری

تا وقتی وزنت  متناسب حفظ کنی ورزش کنی ارامشت حفظ کنی حتی اگر ارثی بزرگترا داشته باشن دیابت نمیگیری 

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
عزیزم مادر شوهرم دستگاه داره با اون بگیرم

نه برو ازمایشگاه دقیق باشه بعد ببر دکتر نشون بده

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

اولش بعد نهار بالا باشه طبیعیه اون زمانی غیر طبیعیه که با گذشت زمان روی حالت استاندارد برنگرده که سلول هات قادر به دریافت انسولین  نیستن

اگر دستگاه کالیبره شده و 209 درست باشه در بهترین حالت شما پیش‌دیابت دارید،حتما تست کامل قند رو بدید خصوصا HbA1C که قطعی مشخص می‌کنه

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.