2737
2739
عنوان

چقد برا دندونتون حاضرین خرج کنید؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 47 پست
بالارو ایمپلنت کردم، بقیشم ۶ماه دیگه میدم، پایینم برام روکش سرامیک میزنه

میگن ایمپلنت اگه پیش کار بلد نری

هوا میکشه آپسه میکنه باز باید بری پیچ و مهره وا کنی😬

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد من فقط یه طرف دهنمو فقط پول رسید دندونشو درست کردم بتونم غذا بخورم

اون سمت خیلیییییی خرابه فقط دوتا دندون وسط بالا و دوتا پایین سالمه

هعیییییی ....

عقل ها هم جراحی می‌خوان که پول نیست

یه بچه آوردم کل دهنم سرویس شد

سال پیش دکتره گفت اینارو الان درست کردی که کردی اگر نکردی دیگه درست نمیشن

بعضی هم اونقدر خرابه که باید بکشم چون دیگه درست نمیشن

یکی هم بسکه خراب بود و پوسیده ماه پیش یه طرفش ریخت

عزیزم روکش دیگه واحدی ۴ به بالای  ایمپلنت هم گرونه دیگه  کارای گروهی انجام دادی.

میدونم ولی اخه انصاف نیست که، باید دولت از موردایی مثل من حمایت کنه حداقل جایی که دولتیه انجام بدیم

2740

چرا انقد

من جراحی کردم ۳۵۰۰

خیلیم راضیم الان یکساله 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
جراحی ایمپلنت و پیوند استخوان و لیفت سینوس

ببخشید استاتر خب اگه سخته میتونستی اینکارارو انجام ندی 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
بالارو ایمپلنت کردم، بقیشم ۶ماه دیگه میدم، پایینم برام روکش سرامیک میزنه

ایمپلنت درد داشت؟؟؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍