2737
2734
عنوان

ر ی د م تو مغز بعضی ادما...

251 بازدید | 25 پست

بدبختا پسر چیکار میکنه که دختر نمیکنه؟؟؟

واقعا متاسفم براتون...من از هر دو جنس دارم هیچ فرقی توشون ندیدم ذات بچه باید خوب باشه...تاپیک خوندم شوهرش گفته انگار بچه دومشونم دختر میخواستن بندازنش😐

حرفت خوبه ولی تیترت نه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دیدم که میگم خدا روزگاری به سری این ادما میاره اون طرفش ناپیدا خصوصا اونهایی که با زور یک جنسیت خاص رو میخوان همون بچه میشه مایه عذابشون 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا