2737
2734

سلام با نامزدم رفتیم انگشتر ازدواج هارو نگاه کنیم بگیریم بعد نامزدم میگه تا حدود ۱۳ تومن انگشتر بگیریم 

اون ب پولش نگاه میکنه من ب شکل و ظاهرش ک ب دلم بشینه.ب حرفم گوش نمیده من انگشتر انتخاب کردم واسه من شد ۱۶ واسه اون۱۷. گفتم اینو دوست دارم گفت گرونه 

اون انتخاب میکنه ارزون وای خیلی زشت من نمیخوام اینو چجوری بگم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه توان مالیش داره بگو اونو نمیخوام

اگرم توان مالیش نداره دیگه چاره ای نیست

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2728
2740

اگه مشکل مالی داره خوب باهاش کنار بیا ظریف بردار

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
اگه توان مالیش داره بگو اونو نمیخوام اگرم توان مالیش نداره دیگه چاره ای نیست

توان مالیشو نداره حالت کلی هزینه میخواد کنه واسه مراسم عقد

خب چی میشه دو سه تومن بزاره روش من ک می‌پسندیدم در حد ۲۵ ۲۶ تومن بود یکیش. ولی گفتم همون در حر ۱۵ میگه زیاده همون بیا در حد۱۳ تومن بگیریم نمیرسونیم

خوب به جیبش نگاه میکنه  فقط حلقه ک نیس باید تا آخرشو فکر کنه  حالا بگیر ان شالله بعدا داشته باسید بهترشو میخری. چ فرقی داره واقعا  اگر کسی نداشت نقره هم بگیره اوکی هست مهم اصل شروع زندگی مشترکه و ساختن اون زندگی 

من چن سال پیش ک نامزد کردم واسه خرید حلقه و پشت حلقه برداشتم

نامزدمم وضع مالیش عالی عالی نبود

ولی خب اونموقه دوتاش شدن شش تمن

وقتی برداشتم چیزی نگف با اینکه میدونستم شش تومن اون زمان براش زیاد بود اما دیگ برداشتم

اولین تنش زندگیه وای خدا چرا ما آدما باهم نمیسازیم بخدا بخوای همینطور پبش بری زندگی سخت میشه خوب ارزونتر بردار گرونیه دختر مگه هرچی خواستی برات میخره 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم