2737
2734
عنوان

حسادت زنانه

413 بازدید | 32 پست

دوستان من شوهرم  خیلی خوبه و اصلا مشکل نداریم یک مشکلی ک من. دارم اینه نمیتونم تحمل کنم غیر من کس دیگه ای دوست داشته باشه حتی مامانش  موقع عکس گرفتن نزدیک خواهرش بشه یا باهاشوت برقصه من منفجر میشم اشتباهه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله زیاد

اولویت اول خودت باش 

خود آزاری محضه این افکار

برقصه چی میشه مثلا

مگه میشه دوران برده داری که نیست

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2731

معلومه که اشتباهه 

خودت مادر بشی بچه رو با خون و دل هزار زحمت بزرگ کنی آقا بشه زن بگیره نتونی یه بغل ساده بگیریش یبار ماچش کنی قد و باباش و ببینی کیف کنی نتونی قربون صدقه اش بری انصافه؟

مادر شوهر منی که بیا ببین هیچ کدوم از فامیلاش باهاش رفت و امد ندارن من که عروس چندین سالشم حرف کم میزنم با پدر شوهره .. ..یهو دعوا راه میندازه ..نکن مریض میشی ..انواع مریضیا رو این مادر شوهر من داره بخاطر حساسیتش و شکاک شدنش

2740
شوهرم خیلی رعایت میکنه بازم من اروم نمیشم مثلا بگه به خاهرش تو پیام ممنون خواهر عزیزم من بدم میاد

مشکلت حاده برو مشاوره

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
منظورت اینه حسوده؟ 

حسود فرق میکنه ..حسودم هست ..ولی تو آداب معاشرتش با نزدیکای شوهرش و تواهر خودش حساسه کافیه پدرشوهرم یه میوه تعارف کنه خواهره مثالشه ..پدر شوهرم اینقدر حساسیت زنشو میشناسه تا خانوم میاد تو خونش فرار میکنه تو اتاق یا با تی وی مشغول میکنه ..پدرشوهرم شده یه آدم ترسو ..

شوهرم خیلی رعایت میکنه بازم من اروم نمیشم مثلا بگه به خاهرش تو پیام ممنون خواهر عزیزم من بدم میاد

با مادر  مشکلی ندارن ولی خواهراش  بعله مشکل دارم  چون خودشون خودشونو پیشم خراب کردن   بد جورم خراب کردن