2737
2734
عنوان

لطفاً کمکم کنید

44 بازدید | 4 پست

سلام من دختری هستم که متاسفانه از کودکی دچار خود ارضایی مالشی شده. والان درحال ترکم خلاصه حدود یکسال پیش بعد از انجام خود ارضایی مالشی توی ترشحاتم مقدار کمی خون دیدم واین اتفاق دو بار بعد از خود ارضایی مالشی برام افتاده اینم بگم دخولی در کار نبوده لطفاً اگر چیزی می دونید کمکم کنین. دسترسی به دکتر ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانشناسی آنلاین وقتی دسترسی به دکتر نداری

خودتو سرگرم کن که دیگ اینکارو نکنی سعی کن تنها نمونی همیشه میون جمع باش شبا فکرتو به اون کار نده با رمان خوندن و آهنگ گوش دادن بخواب 

با دوستات بیرون برو بگرد ولی اصلا فکرتو به اون کار نده 

2731

میدونی چقدر آسیب جسمی و روحی داره ....

ولی از همین حالا شروع کن ترکش کن 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)