2733
2734
عنوان

کیا بچه یک سالو نیم دارن ؟

116 بازدید | 16 پست

دخترم یک سال نیمشه تا امروز اینجوری نبوده ،دختر همسایمون ده ماه ازش بزرگتره امروز اومده بود خونمون سر اسباب بازی دعوا میکردن اون سر بچم جیغ میزد بچم وسیله رو دودستی میداد بهش انگار میترسید خیللی اعصابم خورد شد الان از دختر همسایم متنفرم دست خودم نیست همش با خودم میگم کاش اصلا دیگه هروقت میاد اینجا اسباب بازی نیارم براش دختره سلیطه به نظرتون چکار کنم ک بچم نترسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من یکسال و پنج ماهه 

دقیقا همینه 

چون خودم درونگرام خوشم نمیاد با کسی ارتباط داشته باشم بیشتر سعی میکنم خونه باشم....

منم نمی‌دونم چکار کنم یه کم از خودش دفاع کنه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2731

دختر شما ۱ سال نیمه و همبازی شدن با دختر ۲ سال نیمه 

ببین هر دوشون بچه هستن اما اگه ببینی اون رفتار های آزار دهنده هست اصلا نزار بازی کنن همین 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

به زور اسباب بازیش رو به کسی نده و به زور اسباب بازی کسی رو ازش نگیر که به دخترت بدی

مثلا براتون مهمون اومد و دخترت دوست نداشت وسیله شو بهش بده نگو لوس یا حسودی زودباش بهش بده، یا خواستین برین مهمونی حتما خودت اسباب بازی برا دخترت ببر که اگه کسی بهش اسباب بازی نداد بدونه که اون اسباب بازی مال خودشه و حق داره در موردش تصمیم بگیره

کم کم معنی مالکیت رو متوجه میشه خودش تصمیم میگیره که چیکار کنه

2740
پسر من یکسال و پنج ماهه  دقیقا همینه  چون خودم درونگرام خوشم نمیاد با کسی ارتباط داشته ب ...

دختر من خیلی از خودش و وسایلش دفاع میکرد همیشه کلا بچه ایه ک ببینه گوشی من یا پدرش دست کسیه میره میگیره میاره میده ب ما اما امروز بار اولش بود ک از جیغ ی بچه میترسید خیلی نگران شدم ک نکنه تا آخرش اینجوری بشه

به زور اسباب بازیش رو به کسی نده و به زور اسباب بازی کسی رو ازش نگیر که به دخترت بدی مثلا براتون مه ...

اره دقیقا با حرفات موافقم من قبل زایمان همین تصمیمو گرفته بودم اما وقتی بچه ای با والدینش میاد روم نمیشه وگرنه اصلا دلم نمی‌خواد ب زور وسیله بچمو کسی دست بزنه اما مثلا امروز اون سلیطه خانم سوار دوچرخه اش یا موتورش بود نمیشد بیارمش پایین جلو مادرش اگه مادرش نبود قطعا ازش میگرفتم وسیله رو چون طاقت ندارم بچم ناراحت بشه

دختر شما ۱ سال نیمه و همبازی شدن با دختر ۲ سال نیمه  ببین هر دوشون بچه هستن اما اگه ببینی اون ...

تصمیم گرفتم اگه باز اومد هیچ وسیله ای براشون نیارم اما خیلی بچه پروویی هست میاد میگه اسباب بازی اونوقت جلو مادرش چی بگم چکار کنم؟

تصمیم گرفتم اگه باز اومد هیچ وسیله ای براشون نیارم اما خیلی بچه پروویی هست میاد میگه اسباب بازی اونو ...

عزیزم اون بچه هست فقط یکسال بزرگتره اصلا نمیشه بگی فلانه فقط به نظرم نیاد بهتره چون شمارو می‌ریزه بهم ...راستش دختر من که ۱ سال نیمه  بود چون تپلی بود نمی‌دونم چرا قلدر با بزرگتر بازی می‌کرد میزدشون تمام موهاشون میکند و چنگ میزد چون می‌گفت بده نمیدادنش ..خدایی نمیشه کاری کرد بچه ها متفاوت هستن حالا دختر من از ۳ سالگی تا ۵ سالگی الانش مثل موش ترسو بخدا از همه بچه ها فراری نمی‌دونم چرا ولی خب اینجوری میشه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
اره دقیقا با حرفات موافقم من قبل زایمان همین تصمیمو گرفته بودم اما وقتی بچه ای با والدینش میاد روم ن ...

خو الان داری اشتباه بزرگتری مرتکب میشی 😅. پسر من سه سال و نیمشه، منم مث تو طاقت ناراحتی شو نداشتم و متاسفانه الان یه فرد زود رنج شده. بذار از حالا با ناراحتی و خوشحالی ها مواجه بشه تا کم کم یاد بگیره خودش از حقش دفاع کنه. تا خطری حس نکردی وارد دعواشون نشو. اگه دیدی وسیله شو ازش گرفتن و جیغ میزنه بدون اینکه دعواش کنی روبروش بشین و بگو خودت وسیله تو پس بگیر تا نه بی عرضه بشه و نه زودرنج و حساس

فک میکنم درست ترین رفتار این بود که همونجا جلو میرفتی از بچه ت دفا میکردی ، کودکانه، مثلا قاطی بازیشون میشدی. فقط و فقط اینطوری بچه میفهمه حق من چیه و باید بگیرم یا بترسم. اون خانمم این کارو ازت یاد میگرف.

بههههترین رفتاری که به نفع کودکته همه جا انجام بده، میخاد مامانش اونجا باشه هرکسی اونجا باشه. بهترین رفتار ولی باکمترین ناراحتی.

چون موقعیتای مشابه انقد برات پیش میااااد، آمادگی داشته باش، ببین چی بنفع روحیه بچه ته انجام بده ولی مراقب باش بچه ی دیگه آسیب نبینه. 

پسر من الان چهار سالشه اینطوریه  میبرم خانه بازی  نوبت خودشه  یکی میاد خارج نوبت&n ...

پسر منم اینطوری بود دارم کم کم روش کار میکنم شاید تغییر کنه. مثلا رفته بودیم پارک یه خانومه بچه شو گذاشته بود رو تاب و دلش نمیخواست پیادش کنه، به پسرم گفتم خودت باید بری بهش بگی نوبت منه. اول قبول نمیکرد و میگفت تو بگو ولی بعد کلی کلنجار رفت و گفت و خانومه بچه شو پیاده کرد. منم براش جایزه خریدم تا بفهمه کارش ارزشمند بوده. دارم سعی میکنم کم کم دفاع از حق رو بهش یاد بدم