2733
2734
عنوان

این کفتان خوشگله بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵۰۰

با اجازه استارتر 

سلام عزیزان

من کانال پوشاک دارم همه لباسها شیک و خوشگل هستن برای همه سلیقه ها با قیمت های مناسب😍

خوشحال میشم عضو بشید و از اجناس دیدن کنید👌

https://eitaa.com/Dress_woman_shahrzad

( روی لینک نگه دارید تا آبی بشه بعد باز کردن را بزنید و گزینه پیوستن و مشاهده در پیام‌رسان ایتا و بعد ایتا را انتخاب کنید و حتما عضو بشید😉)

2742
خوشگله اما نه بااین کفشای زنونه با وست سفید قشنگه

اره عزیزم منم با اسپرت دوس دارم

بتظرشما مشکی خوبه یا رنگ دیگه؟

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
2740

از این پیج نخر 

من ثبت سفارش کردم سه هفته بود نرسیده بود پیام دادم چرا بستم نرسیده 

گفتن ارسال می کنیم چند روز دیگه صبر کنید منم بازگشت وجه زدم 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
از این پیج نخر  من ثبت سفارش کردم سه هفته بود نرسیده بود پیام دادم چرا بستم نرسیده  گفتن ...

واقعا؟؟

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
واقعا؟؟

آره والا 

مانتو نهال و مانتو مریخ معتبرن خواستی اونجا رو ببین ، خرید داشتم 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟!