2737
2739
عنوان

مستاجرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 25 پست
الان خیلی ها مستاجران ،چرا اینطوری فکر میکنی؟ ان شاءالله به همین زودی خونه دار بشید

خیلی ناامیدم.

مگه اینکه خدا خودش معجزه کنه.امروز بارون اومد دلم پر اژعم شد

زندگی بهم ثابت کردهیچ چیز از هیچ کس بعید نیست🥺💔😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا مستاجری خیلی سخته حق داری

هرسال اجاره های زیاد پول پیش زیاد خونه هایی که بدرد نمیخورن ولی صاحب خونه یطوری رفتار میکنه انگار قصر داره اجاره میده

تا چشم بزاری روی هم سرسال رسیده باز روز از نو روزی از نو

الهی بحق امام حسین همه خونه دار بشن حتی شده ۵۰ متر 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

غصه نخور ماهم مستاجریم دو نفری کار میکنیم باور کن در روز دو ساعت همو میبینیم بیشتر درامدمونم میره پای اقساط رهن خونه .ولی خوب چاره ای نداریم تازه ما ی زمین داریم ۴ساله گذاشتیم فروش خر نمیخرش لااقل ی نفسی بکشیم

2731
کاش یه قانونی بودکه نمیتونستن هرقیمتی ک دوس داشتن بذارن رو ملکشون

دقیقا ولی کجا !!,

این خراب شده ؟

چی قانون داره تا این داشته باشه

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

خونه قبلی ،صابخونه با افزایش حقوق سالانه ،اونم رو اجارش اضاف میکرد دقیقا هر چی افزایش حقوق میشد همونو میدادیم به صابخونه ،گرونی هم از یه طرف 

زنه با اون دبدبه کبکبه میگفت شما سالانه افزایش حقوق دارین ،بیمه دارین

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2740
خونه قبلی ،صابخونه با افزایش حقوق سالانه ،اونم رو اجارش اضاف میکرد دقیقا هر چی افزایش حقوق میشد همون ...

اخ اخ صابخونه قبلی منم ۲۰تا خونه داشتن زمین کشاورزی داشتن کم کمش ۱۰۰میلیون درامدشون بود بعد چشمش ب چس تومن حقوق من بود میگفت دونفرتون شاغلین