2737
2739
عنوان

مشاورم میخواد امشب باهم حرف بزنه ازش خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷۰ روز مونده میشه خیلی افتاد جلو  اگه صفر صفری که مباحث مهم و برای کنکور جمع کن بچسببب به نهای ...

البته عزیزم  الان مثل زمان قدیم نیست که رتبه های برتر بالای ۸۰،۹۰ بزنن

هر درس روز ۵۰،۶۰ هم بزنی رتبه زیر هزار میاری تجربی 

کنکور خیلی سخت شده همون ۳۰،۴۰ زدن هم اسون نیست

پروفایلم خودمم😊
۷۰ روز مونده میشه خیلی افتاد جلو  اگه صفر صفری که مباحث مهم و برای کنکور جمع کن بچسببب به نهای ...

عزیزم کنکور مگه کوییز کلاسیه که سوالاتش و مطالبش مشخص باشه از قبل ؟؟؟ 

همون ۳۰ ۴۰ درصد زدن هم قطعا نتیجه یک سال خوندن با پایه قوی و مرور و جمع بندی کامل هستش 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2731
عزیزم کنکور مگه کوییز کلاسیه که سوالاتش و مطالبش مشخص باشه از قبل ؟؟؟  همون ۳۰ ۴۰ درصد زدن هم ...

عزیزم ایشون مگه گفتن سطح شون صفره؟ خب به هرحال  باید مطالعه ای ام برای کنکور داشته باشن دیگه 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
البته عزیزم  الان مثل زمان قدیم نیست که رتبه های برتر بالای ۸۰،۹۰ بزنن هر درس روز ۵۰،۶۰ هم بزن ...

نمیدونم والا 

جوری سخت نمیدن که نشه زد خودمم درک میکنم سخته ولی یسری مباحث خوب و مهم کامل مطالعه بشن حداقل ۲۰ و دیگه میشه زد

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
نمیدونم والا  جوری سخت نمیدن که نشه زد خودمم درک میکنم سخته ولی یسری مباحث خوب و مهم کامل مطال ...

نه عزیزم نمیگم نمیشه زد

میگم همون ۳۰،۴۰ زدن هم توی کنکور اسون نیست

نباید با ازمون های سالیانه مقایسه بشه 

چون توی ازمون سالیانه مثلا اگه از فصل دما و گرما ازمون میدی از ۳۰ تا سوال شاید ۲۲ تاشو درست بزنی ۸ تاشو غلط

ولی توی کنکور وقتی فقط یک تسته ازون مبحث مشخص نیست حتما اون تست رو تو شرایط کنکور درست  بزنی 

هم از لحاظ تایم ازمون،هم از لحاظ استرس سر جلسه  و...

از یه طرف هم طراح ها همه سوالات رو نمیذارن که دانش اموز ها جواب بدن

یه سری سوالات وقت گیر و طولانی میذارن که ببین دانش اموز میفهمه باید از روی سوال بپره به اون سوال جواب نده یا نه

مثلا چند تا سوال اول دفترچه رو سخت تر هارو میذارن که استرس دانش اموزو بالا ببرن 

برای همینم اونیکه میتونه سر جلسه مدیریت کنه هم استرسشو هم تایمشو و هوشمندانه عمل کنه هر درس رو ۵۰ بزنه زیر هزار میاره

اونیم که هر درس رو ۵۰ میزنه معمولا به ۸۰ درصد مطالب مسلطه 

یعنی اینجوری نیست که شما بگی من فقط ۴۰ درصد مطالب میخونم هر درس ۴۰ میزنم نه اینجوری شاید ۲۰ بزنی

پروفایلم خودمم😊
2738