2733
2739
قطعا تغذیه مهمه و حرف اول رو میزنه

برای من خیلی تاثیر نداشته، زمانی که بدترین تغذیه رو هم داشتم وضع موهام همین بوده

چیزی که از نظرم همه مراقبت و مصرف کپسول و این چیزاست

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم تغذیه چیزی نیس ک بگی دو روز شیر خوردم اثر کرد

من همچین حرفی نزدم!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
من ی چی بگم ناراحت نشو.ولی با چند روز شیر خوردن ممکن نیس تاثیر ملموسی روی ناخن دیده بشه اونم این شیر ...

چرا اثر داره روزی دو سه لیوان خوردم معموله محکم شده 

کنجد هم محکم میکنه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🌺
2731

حتی درمان با مکمل های دارویی تایم های دوماه سه ماه برای اثر بخشی داره .مثل اینکه بخایم کم خونی فقر اهن رو با خوراکی جبران کنیم سالها باید عدس و جگر خورد.ولی دوره های سه ماه اهن خوراکیو میدن ک گاها اونم جوابگو نیس میگن تزریقی

به هیچ عنوان دیگه از وسایلی مثل سشوار و اتو مو .... استفاده  نکن .

از شانه چوبی استفاده کن 

توی حموم کف سرتو چنگ نزن و اروم آروم ماساژ بده .

روغن تراپی کن (روغن رزماری ) دو سه ساعت قبل حموم ماساژ بده به موهات

اصلا موهات رو رنگ نکن .

کراتین و... بزار کنار .

موهات رو با گیره یا کش شل ببند و سفت بستن و... اینارو بزار کنار .

موهات رو با روسری نخی یا حوله نخی یا پارچه نخی خشک کن.

از رو بالشی ساتن استفاده کن 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2740

من موهام ژنتیکی خوب بود تا اینکه بعد از ازدواجم و بخاطر قرص جلوگیری ریزش پیدا کرد 

تغذیمو درست کردم خیلی بهتر شده. بادوم کلسیمش خیلی بیشتر از شیره عزیزم برای ناخن بادوم بخور.سالاد اکه میخوری جوانه گندم و ماش هم درست کن روش بریز منبع ویتامین ب هست برای پوست و مو عالی . تو سالادت از انواع سبزیجات از هررنگی استفاده کن مثلا کاهو کلم سبز کلم بنفش هویج گوجه اسفناج جوانه و ... (البته اکه تیروییدت کم کار یا پرکاره مصرف کلم رو به حداقل برسون )استفاده کن هم اینجوری کمتر غذا میخوری و به تناسب اندامت کمک میکنه هم اینکه باعث میشه پوست و موی بهتری داشته باشی 

اب زیاد بخور

خوابتو درست کن شبا ۱۱ دیگه خواب باش صبح ها سحرخیز باش 

مغزیجات چندتا دونه در روز بخور 

نه زیاد که جوش بزنی درحدی که نیاز بدنت تامین بشه در کنارش مولتی ویتامین و امگا ۳ فراموشت نشه 

زود به زود هورمون های زنانت رو چک کن که تنظیم باشه چون اگه به هم بریزه تاثیر مستقیمشو روی پوست و مو میبینی

و در کنار همه ی اینا ماسک گیاهی به موهات بزن و روغن تراپی کن 

این کارا تو بلند مدت باعث میشه پوست و مو احیا بشه یواش یواش

˗ˋˏ ♡ ˎˊ˗
چرا اثر داره روزی دو سه لیوان خوردم معموله محکم شده  کنجد هم محکم میکنه

هر جور راحتی عزیزم از نظر علمی اونه ک من میگم.تغذیه تاثیر داره ولی اگه کمبودی وجود داشته باشه مثل کمیود سطح کلسیم با چند روز شیر خوردن قابلیت جبران شدن نداره چ برسه نمود ظاهری پیدا کنه روی رشد ناخن.بیشتر تاثیر تلقین

حالا اگه بگی ۶ماه یک سال تغذیه موثری داشتم ی حرفی

برای من خیلی تاثیر نداشته، زمانی که بدترین تغذیه رو هم داشتم وضع موهام همین بوده چیزی که از نظرم هم ...

چون اطلاعاتتون در این زمینه کامل نیست

مثلا همین کپسولی که میگید همون ویتامینیه که توسط غذا به بدنتون نرسوندید

مگه کپسول رو نمیخورید؟!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
حتی درمان با مکمل های دارویی تایم های دوماه سه ماه برای اثر بخشی داره .مثل اینکه بخایم کم خونی فقر ا ...

باورت میشه کمبود اهن زینک و ...‌ ندارم یه کوچولو ویتامین دی پایین بود ولی اونم میشه گفت نرماله 

چندین ساله موهام میریزه دکتر هم میگه ارثی نیست 

نمیدونم دیگه چیکار کنم

اللهم عجل لولیک الفرج 🌺
باورت میشه کمبود اهن زینک و ...‌ ندارم یه کوچولو ویتامین دی پایین بود ولی اونم میشه گفت نرماله  ...

هورمونات و چک کن تستسترون و پیش ساز تستسترون پرولاکتین استروژن پروژسترون.افزایش تستسترون باعث ریز مو میشه.چون فولیکول ای مو ب تستسترون حساسن 

هر جور راحتی عزیزم از نظر علمی اونه ک من میگم.تغذیه تاثیر داره ولی اگه کمبودی وجود داشته باشه مثل کم ...

کمبود کلسیم ندارم ازمایش دادم

شاید به خاطر همین تاثیر شو زود نشون داده 

میشه راهی برای ریزش موهام بگی 

اللهم عجل لولیک الفرج 🌺
2706