2737
2739

به جز لباس

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من برا پسرم هفته پیش ست خمیربازی دندانپزشکی خریدم خیلی خوبه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740

توپ لباس ورزشی کفش ورزشی ...اینا مورد علاقه داداش منند 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔