2737
2734

میشه توصیفش کنین؟ چجوری باهاش کنار اومدین؟

فکر کنم قراره پدرم رو از دست بدم، بیماری سرطانش عود کرده براش دعا کنین💔😔

میخام بدونم چه حالیه آدم پدرشو از دست بده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا شفاشون بده ،امیدوارم اتفاق نیوفته

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
2738

خدا همه مریض ها شفا بده امیدوارم خدا شفاشون بده 

پدر من ۷۱ سالشون بود یهو سکته مغزی کردن رفتن تو کما  و ده روز بعد از کما فوت شدن فقط نمی‌دونم چی بهمون گذشت بخصوص من که بچه آخر بودم چقد وابسته به بابام روزی حداقل یکبار باید زنک میزد به من یا من زنک بزنم شب قبل این اتفاق لعنتی باهام حرف زد 🥺 اون ده روز زجه زدم ولی خوب خدا نخواست و نشد خیلی ناباورانه بابام رفت و ما تا زمانی که مراسم بود مات مهبوت بعد از اون داغ تازه تر میشد هی دردناک تر تا الان که نزدیک ۳ ماهه فقط میتونم بگم خیلی سخته خیلی 

خدا برای دشمنم نخاد داغ پدر مادر واقعا سخت 😭

ولی خدا خودش یکم یکم صبرش میده بخصوص برای کسایی که یهویی اتفاق نیفتاده و شما داری هروز با این واقعیت تلخ کنار میای که ممکن یه روز تموم بشه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
خدا همه مریض ها شفا بده امیدوارم خدا شفاشون بده  پدر من ۷۱ سالشون بود یهو سکته مغزی کردن رفتن ...

خدا رحمت کنه...

یعنی حالا که به فکر از دست دادنش افتادم، خدا میخواد بابامو ازم بگیره؟ 🥲🥲🥲

من وقتی یه سالم بوده

پدرم رو‌مه ۳۱ سالش بوده برا اثر تصادف از دست دادم

همیشه میگم این دنیا خیلی نامرده

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔