2733
2734
عنوان

دلم از دست شوهر بی درکم گرفته🙁🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1884 بازدید | 85 پست
والا . نبودن بهتر از بودن تو ی خانواده دعواییه

من خودم با اینکه خوانوادم طلاق گرفتن از اون شرایط در اومدم بازم هروز با پدرم دعوا دارم واقعا آرزوم بود بمیرم تو بچگی میگفتم همش چرا منو بدنیا آوردی الانم راضی نیستم از زندگی فقط همین پرویز منو از خودکشی نجات داد

و همه چیز درست از چشماش شروع شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من جرات نداره اینطور بگه چون اگه بگه‌منم بشقابو از جلوش ور میدارم میگم بفرمایید رستوران سر چهار راه اینجا تعطیله یکم جسور باش بی زبون بودن اصلا خوب نیس البته شوهر منم اینطوری بود آدمش کردم تربیتشون خرابه عزیزم باید درستشون کرد والا مادر ما به ما یاد داده هرچی جلوت گذاشتن بخور بگو خداروشکر بعدا در مورد غذا وعلایقت صحبت کن 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2728
فقط در مورد غذا بهانه گیر هست؟ اگر اخلاقش خوبه و فقط در مورد غذا اینطوری میکنه به نظرم از غذایی که ...

ببین یه غذایی امروز درست کنی دیکه شب نمیخورش کلا خیلی بد غذاس اعصابش از یه جایی دیگه خراب باشه اینجوری میخواد خودش آروم کنه الکی بهونه میاره اخم و تخم الکی برای من میاد

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
من خودم با اینکه خوانوادم طلاق گرفتن از اون شرایط در اومدم بازم هروز با پدرم دعوا دارم واقعا آرزوم ب ...

پیشت پدرت میمونی من دخترم خودش همش اصرار میکنه جدا بشم اصلا پدرشو دوست نداره

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
2740

دومين بار غذا اوردنت اشتباه بود.

يتيم و صغير و نوزاد نيست ك

براش غذا بياري

خودتوت بزاي خودتون ارزش قائل باشيد

تا مرد هم باشع

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من مثل شما همش کوتاه میومدم به خاطر بچه هام فقط سکوت گریه اونم هر رفتاری باهم انجام میداد دیگه نتوست ...

ببخش میپرسم ناراحت نشو فقط منم درگیرم میخوام ازت بپرسم 

میخوای جدا شی  پشتوانه ی داری ؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹
شوهر من جرات نداره اینطور بگه چون اگه بگه‌منم بشقابو از جلوش ور میدارم میگم بفرمایید رستوران سر چهار ...

اخه این اعصاب نداره اگه اینجوری کنم کتکم میزنه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

خدا شاهده شوهر من بخاطر غذا سرم داد بزنه زیر ابرو بگیره بره بیرون یعنی اگه هونشو آتیش نزنم از سگ کمترم بلانسب شما البته 

توام چند دفعه سرش داد بزن از همسایه و حرف مردمم نترس مردم جای تو نیستن

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁