2733
2734
عنوان

هر کی میگه موی فر خوبه

306 بازدید | 34 پست

باید بگم اشتباه نکنید افتضاحههه ، به عنوان کسی که موهاش فره و خیلیم به صورتش میاد باید بگم نگهداری ازش اونقدر سخته که گاها دلم میخواد با ماشین از ته بزنم 😑🤦‍♀️ قدر موهای صاف تون بدونید فقط

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

ماام خسته از لخت 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منمممممم

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2728

ولی قشنگه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

اخه صاف هم نیس

وز هست🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2738
ماام خسته از لخت 

بخدا لخت خیلی قشنگه صبح وقتی از خواب پا میشم انگار یه بمب انداختن تو موهام شبیه ادمایی میشم که برق گرفته وز میشن اصلا توصیف نمیشه کرد تا وقتی نرسی داغونه زشته ولی موی صاف و لخت خیلی قشنگه قدرش و بدونید

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

موافقم همدردیم🥲

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
فهمیدین موهاش فره و خیلیم بهش میاد یا بیشتر موهاشو بکنه تو چشمتون.

اول من اهل پز دادن نیستم چن بار تاپیک زدم خیلیا گفتن خیلی خوبه بعضیام میگفتن میخوایم بریم فر کنیم اینو بیشتر برای اون دسته افراد گذاشتم که قدر موهاشونو بدونن در کنار مزیت های موی فر معایبشم گفتم ، اگر ناراحتید نیاید تو تاپیک