2733
2734

باورتون میشه؟ خیلی دختر درسخون و با ادبی بود چادری هم بود بالاش بشدت آدم اختناقی بود و بد گمان نزاشت بره گفت بیمارستان محیطش خوب نیست و شب کاری و.....گفت بره معلمی الآنم دختره معلمه و ازدواج کرده 

این موضوع برای چندین سال پیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه جور گفته !! انگار شب تو بیمارستان چکار می خواد بکنه دختره

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2740
پدر منم اجازه پزشکی خووندن به مادرم ندادند و سال‌ها بعد به شدت پشیمون و شرمسار شدند. واقعا با استعد ...

الان شغل مادرت چیه؟؟؟

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
خب حداقل معلمی رو میره پزشکیم همچین چیزه خاصی نیس کلی دردسر داره محیط بیمارستانم خوب نیس اما بست ...

میفهمم چی میگی ولی دختره بشدت درس خون بود و باهوش حتی میتونم بگم نخبه چون همون سال اول قبول شد لیاقتش بیشتر از معلمی بود

اگه علاقه داشت واقعا برای پدرش متاسفم تا هر موقع که باشه جواب این کارشو می گیره

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕