2733
2739
عنوان

به بابام گفتم تو فقیری ...عذاب وجدان منو کشته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 32 پست

عزیزم

نمیشه یه هدیه کوچیک واسش بگیری؟ 

خدا برداره باعث و بان.ی این شرمساری هارو 

خدانکنه خانواده تو روی بچش شرمنده شه..... 

واسه همینه هیچوقت هیچی نگفتم و همه چی رو ریختم تو دلم 

چون شاید مادر و پدر با حرفاشون نگن ولی همیشه بفکرمونن 

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 

امسال دیگه برو دانشگاه کلی رشته هست که با سوابق تحصیلیپذیرش دارن البته اگر درست خوبه که خودتو درگیر این حواشی زندگی نکن اینا همش میگذره ی روز برمیگردی میبینی چقدر بیخودی خودتو اذیت کردی بخون امیدوارم امسال رشته ی خوبی قبول بشه 

باور کن بری دانشگاه اصلا روحیه ت عوض میشه ی ادم دیگه میشی درس بخون کنارش کار کن خرج خودتو در بیار که انقدر تحت فشار نباشی اینا همش از اثرات زیاد موندن توی خونس 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه داشتن که فقط پر کردن شکم نیست ، لباس و محبت و حمایت هم باید باشه . متاسفانه آدم سنش می‌ره بالا ت ...

هزار بار گفتم من افسردگی گرفتم

من مریضی گرفتم خواهش میکنم بهم فشار نیارین خواهش میکنم پیش کسی خوردم نکنین ولی فایده نداره

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
2731
زیاد بود نخوندم عذاب وجدان نگیر فقط

😂خدا نکشدت هم گ شادی هم دلسوز🤣🤣

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
توروخدا یکاری بکن دل پدر بشکنه زندگی ازین رو به اون رو میشه

خیلی بیشعورم 

اون هرچی هم بهم بگه حق داره من از بی عرضگی نتونستم زندگی بسازم بعدم طلب کارشونم😔😔ولی متاسفانه ادمی نیستم بتونم هیییچ کار محبت گونه ای انجام بدم از دلش دربیارم

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)
هزار بار گفتم من افسردگی گرفتم من مریضی گرفتم خواهش میکنم بهم فشار نیارین خواهش میکنم پیش کسی خوردم ...

😔🙁

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

الهی بمیرم واسه بابات

بخدا اشکم در اومد

ی نگاه ب دستاش بنداز 

دل خودت کباب میشه 

خیلی ناراحت شدم واسه بابات خیلی 

بابات خودش ازین ک از داییت و... بقیه کم پول تره فشاره روش 

نباید باهاش ایجوری حرف میزدی 

خسته از فردای شکل دیروز..🖤👋🏼
2740

عذاب وجدان نداشته باش... نمیخوام کارتو خوب جلوه بدم ولی کاش اونا هم همینقدر دلسوز بودن بابت حرفاشون. و اینکه وضع مالی خانواده هرجور باشه اکثر ادما از همون سطح میان خواستگاری و این حقیقته... حالا موارد خاص و استثنا هم هست ولی کلیتش همینه 

عزیزم نمیشه یه هدیه کوچیک واسش بگیری؟  خدا برداره باعث و بان.ی این شرمساری هارو  خدانکن ...

هدیه والا میگم ک اومدم خونه داییم ک خالیه حتی پول ندارم برم برا خودم یچیز بخرم بخورم از گشنگی تلف نشم 

اره من خیلی قدنشناسم 

اون بد صحبت کرده

ولی شما وجدان داشته باش،شاید کم بزارن ولی واقعا سخته ادم از صبح تا شب بری کار کنی پولت رو بدی بقیه خرج کنن😭

خدایی مرد ها دل بزرگی دارن

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
2706