2733
2739

شوهرم به خاطر اجاره مغازه  و.. حال نداره عقدیم بعد دو روز همش من پیام اینا دادم زنگ زدم امروز زنگ نزدم ببینم یتدش میفتم هنوزم هیچ خبری نیست 😒😒😒 الان همه میگین حق داره 😥

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمنم همینه. کلا خیلی با گوشی و پیام و زنگ سرو کار نداره😁

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2728
نه حق نداره  زنشی یعنی یک دقیقه هم وقت نداره زنگ بزنه حالی بپرسه

همون دیگه انگار من مقصرم که اجاره ها رفته بالا منم غصه ام میگیره تو این چند روز کلمات احساسی هم حذف شده😖😖😖

2740
اگه دراین حد درگیر بود نباید زن می‌گرفت 

سر این جریان چند بار دعوا کردیم باهاش ولی چیکار کنم دیگه الانم چیزی بگم میگه نمیبینی درگیرم و مغازه رو داریم خالی میکنیم و... امروز پیام ندادم اصلا ببینم اصلا یادش میفته هنوز خبری نیست😒😒😒😒 قربونش برن خیلی به یادمه 😑😑

سر این جریان چند بار دعوا کردیم باهاش ولی چیکار کنم دیگه الانم چیزی بگم میگه نمیبینی درگیرم و مغازه ...

ی مدت بیخیال باش درست شد شاید .ب این مردا ی چیز و گفتنی سرشون گیج می‌ره😂

💍👶🏻Mahlin and momy
ی مدت بیخیال باش درست شد شاید .ب این مردا ی چیز و گفتنی سرشون گیج می‌ره😂

خوبه ولی این چند روز بی حوصله اس دلم میگیره 😥