2737
2734
عنوان

کادوی روز معلم چی میبرین شما؟

2160 بازدید | 63 پست

من امروز چیزی دیدم ک هنگ کردم😑

پسرم مهد میره

مدیر مهد پیام گزاشته و ۳ تا مبلغ اعلام کرده گفته از بین اینا یکیشو به توافق برسید بزنید به کارت میخایم واسه مربی ها کارت هدیه و گل و شیرینی بخریم 😑😂

بنظرتون زیادی زشت نیست این کار...؟! ینی فکر نکرده با این کار شان خودش و مربی هاش پایین میان؟؟؟

دو روز پیش این پیام رو گزاشته داخل کانال هر کلاس

بعد امروز اومده تو پی وی پیام گزاشته ک کانال رو چک کردین شما؟و نطرتون چیه😑😑😑

من قطعااااا بدون هدیه نمیزارم بره پسرم. و قصد داشتم یه گلدون گل طبیعی با کارت هدیه بدم ببره پیرم.

ولی خییییلی از این رفتارشون متعحجب شدم!!

من اولین بچمه و امسال سال اولشه

میخام ببینم همچین چیزی دیدین شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز ویس داده ک حتما همه شرکت کنین

و نوشته کادو نیارین شاید چیزی باشه به سلیقه مربی نباشه

و بدتر از همه ک هنگ کردم این بود ک مبلغ تعیین کرده و گفته از بین این ۳ تا باشه و کسی کمتر نباشه مبلغش😑😂

خیر سرش یکی از بهترین مهد های غرب تهرانه😅

2731
2738

اون وظیفه خودشه که به مربی هاش به این مناسبت هدیه بده وظایفش رو به نحوی انداخته گردن والدین 

در تمام مدارس و مهد ها ی مبلغی در نظر میگیرن برای تقدیر کادرشون ربطی به والدین نداره 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بگو برو بابا 😏 مگه اونا روز دانش آموز یه تبریک خشک و خالی هم میگن این بماند اصلا یکی بهم بگه کدوم معلمی حاظر میشه رایگان درس بده😏 والا کرونا شد دیدیم معلما اکثرشون چه آدمای پستی هستن