2733
2739

دانشجو پزشکی ام رتبه خوبی سال خودم آوردم یکم روحیم حساسه برای بیمارستان بنظرتون بخونم امسال کنکور بدم برای دندون؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هیج تضمینی نیست دوباره قبول بشی

شاید دانشگاه پایین تر شاید بیارم ولی نمیارم ؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2731

از کارنامه سبزت مبتونی استفاده کنی...طبق کارنامه سبز ببین دندون کجا در محدوده قبولیت هست برو دنبالش ببین میتونی تغییر رشته بدی؟کنکور دوباره ریسک بزرگی هست..

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤تنها فرزندم ،دختر عزیزم، نور چشمم، تنها امید زندگیم تشخیص عقب ماندگی گرفت😭(دختر من سندرم داون نیست)...فدای اون نگاه معصومت ،فدای مظلومیتت بشم مادر که با همه مشکلاتت هیچ وقت اذیتم نکرده بودی‌...کاش بچه نا آرومی بودی ..کاش اذیتم کرده بودی که الان اینطوری جیگرم آتیش نگیره.دلبرکم من و تو می‌جنگیم برای روزهای روشن...برای شفا و پیشرفت دخترم دعا کنید😭
شاید دانشگاه پایین تر شاید بیارم ولی نمیارم ؟

با یه مشاور تحصیلی مشورت کن اما به نظرم راه خودت رو ادامه بده دندون هم درسر های خودشو داره و فرسودگی بدنی به شدت بالایی داره 

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
از کارنامه سبزت مبتونی استفاده کنی...طبق کارنامه سبز ببین دندون کجا در محدوده قبولیت هست برو دنبالش ...

چطوری شرایطش چیه  کارنامه سبز 

میشه درخواست بدم

2740