2737
2734
عنوان

حسی به بابام ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 20 پست
پدرمن اصلا نمی دونست کلاس چندمم ولی همین که با کارگری توسرما میرفت کارکنه وبرای ماپول بیاره ویا ازخس ...

بله تامین کردن خرج های زندگی واقعا سخت شده.ایشالا سایشون همیشه بالاسرت باشه

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
چی بگم..به خواهر کوچیکم محبت میکنه ولی فکر میکنن چون بزرگ شدم دیگه نیازی ندارم.اونقد حرفای محبت آمیز ...

مطمئنم تورم خیلی دوس داره😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱🌱عاشق ماشین207هستم ارزومه یروز بخرمش من فدای خوشگلیش بشم الهیییی🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺😂شمالی دتر😎🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالتون . از طرف من دستش ببوس  اینقدر دست و پاشو ببوس که دور از جون بعد هزار سال حسرتش ب ...

عزیزم😥

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱🌱عاشق ماشین207هستم ارزومه یروز بخرمش من فدای خوشگلیش بشم الهیییی🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺😂شمالی دتر😎🥰
2731
مطمئنم تورم خیلی دوس داره😊

دوست داشته باشه ولی بروز نده چه فایده

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
خب آره خداروشکر از لحاظ مالی مشکلی نداره.ولی اونایی که با باباهاشون رفیقن و مثل دوست هستن رو که میبی ...

بهت حق میدم میدونم چه حسی داری اولین مرد زندگی یه دختر پدرشه. پدرش تکیه گاهش نباشه ممکنه راحت به خطا بره. ممکنه کمبودهای کودکیش توی زندگی متاهلیش سرباز کنه خیلی سخته. چه کنیم اینم شانس ما بود دیگه🙂

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂