2737
2734

دفعه پیش برادرام پریدن به جون هم به قصد کشت همو میزدن عاملش هم مادرم بود  رفتم تو راه پله ها جیغ میکشیدم بیاین کمک...  امروز دوباره همین آش و کاسه مادرم یه حرف بدی به دروغ الکی زد و‌.. ...

جیغ میزدم خودم میزدم ول کنین بس کنین....اومدن به دادمون رسیدن

فقط دعا کنین بمیرم از این زندگی راحت شم

زندگی برای من فقط عذابه

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
☹☹☹ ناراحت نباش عزیزم خودتو داغون میکنی همه میفهمن تو تقصیری نداری

پبش همسایه ها میگفت این ج ن  د ه اینطوری جیغ میکشه

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
2740
پبش همسایه ها میگفت این ج ن  د ه اینطوری جیغ میکشه

بهش فکر نکن.. از نظر شخص سوم که شمارو ببینه کاملا متوجه میشه کی اون وسط گناهی نداره و گیر افتاده.. از خونه بزن بیرون بازار برو نزار همش بمونی خونه و فکر کنی

بهش فکر نکن.. از نظر شخص سوم که شمارو ببینه کاملا متوجه میشه کی اون وسط گناهی نداره و گیر افتاده.. ا ...

حالم اینقدر بده فقط دوست دارم بمیرم

بددهنه بشدت یکبار دیگه در خونه باز بود جیغ میزد بهم میگفت ج...اخه فکر میکنن من خرابم چیم که اینطوری بهم میگه

حالم اینقدر بده فقط دوست دارم بمیرم بددهنه بشدت یکبار دیگه در خونه باز بود جیغ میزد بهم میگفت ج...ا ...

کاملا مشخصه مادرت مشکل داره.. حالا نمیدونم چطوری و چرا؟ تو که نمیتونی مادرتو یا زندگیتو عوض کنی .. پس بهتره خودتو نجات بدی با این فکرا خودتم بیشتر داری به خودت ضربه میزنی.. سخته ولی سعی کن فکر نکنی اهنگ گوش بده بیرون زیاد برو تا ان شاالله به زودیه زود یه بخت خوب نصیبت بشه راحت بشی.. فقط نزار غصه بخوری زیاد اگه تونستی سر کار برو یا کلا بیشتر بیرون باش

کاملا مشخصه مادرت مشکل داره.. حالا نمیدونم چطوری و چرا؟ تو که نمیتونی مادرتو یا زندگیتو عوض کنی .. پ ...

من اینجا شانس نداشتم خونه شوهر هم شانس نخواهم داشت 😔

من اینجا شانس نداشتم خونه شوهر هم شانس نخواهم داشت 😔

از قدیمی هامون شنیدم زندگی دو رو داره اگه خونه پدری سختی کشیدی مطمئن باش خونه شوهرت آرامش داری.‌ تقریبا تو دور و اطرافم درست در اومده این جمله.. بسپر دست خدا بگو یه بخت خوب برات بفرسته مطمئن باش میشه

از قدیمی هامون شنیدم زندگی دو رو داره اگه خونه پدری سختی کشیدی مطمئن باش خونه شوهرت آرامش داری.‌ تقر ...

خیلی وقته سپردم دست خدا....💔💔

ممنون عزیزم دلگرمی بهم دادی💖

2706