2733
2739
عنوان

موقع زایمان شوهرتون پیشتون بود؟!

346 بازدید | 28 پست

حستون چجوری بود ؟!

واقعا خوبه که کنار آدم باشه؟

من نظر خودم اینه که باشه خیلی خوبه 

هم سختی های زایمان رو میبینه 

هم میتونه بعد اون بیشتر درکش کنه حتی حاملگی های بعدی 

یکیم به نظرم بچه از همون بدو به تولد وقتی حس کنه پدر هم کنارش بوده و همیشه اینو بهش بگن که پدر هم همراه مادر بوده رابطه صمیمی تری با پدر خواهد داشت 

نظر شما چیه؟!

متاهل🧿❤️

خیلی عالی میشه 

ولی مگ امکانش هس تو ایران؟

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم که تجربه نداشتم 

اما برای هر چهارتای ما پدرم کنار مادرم بوده و هم اون خیلی حس قشنگی داشته هم مادرم میگفت به دردم بسیار کمک میکرده 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2731

من بیمارستان دولتی بودم‌ولی ازبس کولی بازی دراوردم شوهرمواوردن پیشم

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

ولی شوهر من پشت در صدا جیغای منو میشنیده و گریه میکرده 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2740
من سزارین بودم ولی تو ایران نمیذارن فکر کنم موقع زایمان همسر باشع بعدم بنظرم ذیدنش رغبت مرذ رو به را ...

من شنیدم میزارن بستگی به بیمارستان داره فقط 

متاهل🧿❤️

تو اینستا بعضیا رو نشون میده مرده از حال میره یا حالش بد میشه و ممکنه تا مدت ها از رابطه زده بشه

من با زایمان طبیعی مخالفم و اصلا دوست ندارم کسی درد کشیدنم ببینه و کاری ازش برنیاد

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

سر بچه اولم توی سالن انتظار بود اما سر دومی دم در اتاق بود زایمانم طبیعی بود خیلی سخت بود دو ساعت طول کشید و به همسرم گفتن بیا کنارش ترسید اما از در گاهی نگاه میکرد و اشک میریخت و گفت از خدا خواستم فقط تو یالم بیای بیرون حتی بچه هم خدا نکرده نموند مهم نیست الان اسم بچه میاد میگه من گوه خوردم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت