2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا خجالت نمی‌کشند تو مهمونی ماکارونی میدن؟من خودمم دوست ندارم شاید یکی دلش نخواد 

واقعا اینو کی مجبور کرده مهمونی بگیره والا ما هر بار مهمون میاد سه نوع غذا درست میکنم که فکر نکنه بلد نیستم یا اینکه خسیسیم دلم میخاد برا مهمان خوش بگذره بعضیا اینجا میخونم تعجب میکنم باورم نمیشه

2731
عزیزم واقعا شاید اونقدری سررشته نداره برای مهمونی دادن و نمیدونه باید چطور تدارک ببینه...یا نمیدونی ...

سوال کنن

کمک بگیرن

ازبیرون تهیه کنن

وقتی بلدنیستن خودشون هم جای نرن

واقعا۱۷سال کم نیست برای یادگرفتن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
سوال کنن کمک بگیرن ازبیرون تهیه کنن وقتی بلدنیستن خودشون هم جای نرن واقعا۱۷سال کم نیست برای یادگ ...

الان پسرش ۲۰ سالشه و دانشجو هست دیگه به قول شوهرم نهایت دو سال یکبار مهموناشو رستوران دعوت کنه

اخه دوستاشو خیلی خونش دعوت میکنه

وای اینقدر تو گوش شوهرش میخونه اونم حوصله بحث نداره میزنه از خونه بیرون از دستش خیلی اوقات

اقتدارنداره

بایدبگه ازبیرون غذامیخرم توزحمت نیافتی

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

چقد بد 

من خیلی حساسم رو این چیزا 😲😲😲

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

کم بوده...

ولی میرید مهمونی هرچی میزارن بخورید دیگه قضاوت کردن چیه پشت سر مردم حرف میزنید

شاید یکی نداره

شاید یکی دوست داره ساده برگزار کنه

رحمت و مغفرت خداوند بر همهٔ مدافعین ایران عزیز🇮🇷♥️
عزیزم واقعا شاید اونقدری سررشته نداره برای مهمونی دادن و نمیدونه باید چطور تدارک ببینه...یا نمیدونی ...

بگو که شوخی میکنی😐😐😂😂😂طرف ۱۷ سال متاهله فکرشو کن چند وعده اشپزی کرده چقدر مهمونی رفته یعنی یاد نگرفته؟؟؟؟بسم الله😂😂😂😂

2706