2737
2739
اینهمه ساعت بی‌خبر بودن چه دلیل دیگه ای داره جز اینکه توی خوشحالیش یاد من نمیوفته؟ اصلا هم از این د ...

من که از اول گفتم مهم نیستی براش

جای تو بودم می گفتم برو گمشو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره همین حرکتو میزنم؛ تازه گفته بود یه نهار میخوریم و ساعت 3 اینا برمیگردم. حتی پیام نداد بگه که بیش ...

چندوقته با همین

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2738
نمیسه گفت آخه یکسال بنده خدا روز شبش گذاشته 🥲

منم دوستم ی سال با ی پسر بود بعد ی سال پسره ازدواج کرددوست من موند و دنیایی از احساس ولی بعد۴سال اینطورا فک میکنم دوست منم ازدواج کرو

یک سال و یک ماه 

عزیزم این رفتار رو جدی بگیر 

شما اولویت اول ایشون نیستی، پاشو برو بیرون گوشیتو هم نبر بزار چندبار زنگ بزنه جواب ندی بعد با خونسردی و روی خوش جواب بده انگار نه انگار اتفاقی افتاده

پارتنر من همینطور بود اینقدر سر خودمو گرم کردم با ورزش و تفریح و براش وقت نداشتم که خودش خودشو اصلاح کرد

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد.