2733
2739
عنوان

عروسی یا ماه عسل ؟

212 بازدید | 28 پست

خانوما قبلش بگم الان به این زودیا نمیخوایم ازدواج کنیم و چند سالی طول میکشه به خاطر شرایطمون ولی خب باید از الان تکلیف رو مشخص کنم که بعدا به مشکل نخوریم

میگه عروسی نگیریم و به جاش بریم ماه عسل میگه من انقدر نمیتونم خرج عروسی کنم و بهتره به جاش هزینه عروسی رو بدیم بریم سفر

ولی من خودم خیلی عروسی رو دوست دارم و نمیتونم اینو قبول کنم

از طرفی میگه باید فقط یکیش رو انتخاب کنی و خودشم شدیدا با عروسی مخالفه

شما بودین کدومو انتخاب میکردین؟

به نظرتون بهش بگم عروسی یا قبول کنم ماه عسل رو ؟

چون میگه نمیتونم سخته برام و اصلا چه کاریه اون همه خرج کنیم برای یه شب

به نظرتون چیکار کنم کدومش بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین سفر و توی هر زمانی میشه رفتت اما جشن عروسی یکباره ممکنه راضی بشی اما بعدا مطمئن باش دلت میگیره سعی ک یه جشن کوچیک بگیری اما بگیری

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2740

قطعا عروسی چون یک شبه و شب خاصیه 

سفر همیشه هست 

ولی عروسی همیشگی نیست 

در ضمن سفرو در طول زندگی میرید 

با این وضعیتی ک پیش گرفته فک نکنم منظورش از ماه عسل سفر خارجی یا چیزی باشه 

سفت و سخت بگو عروسی

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

معلومه عروسی ولش کن سفر همیشه میشه ولی دوباره میتونی عروسی بکیری؟نه دیگه منم بلافاصله بعد عرپسیمون ماه عسل نرفتیم چون کلی قسط و قرض داشتیم ولی دقیقا تابستونش رفتیم تا الان یکسال گذشته کل ایران رو رفتم گشتم تابستونم میرم انشالله ترکیه و گرجستان 

سفر همیشه هست پاتو بکن تو یه کفش فقط عروسی یعنی چی مختلفه پس ازدواج نمی‌کرد 

ماه عسل  عروسی اخرش چی بشه  اون همه خرج بمونه رو دستت و قسط بعدشم پشت سرت حرف بزنن غذاش ...

تا آخر عمر بهش بگن طرف عروسی نگرفته رفت خونش بهتره یا بگن غذاش بد بود مهم اینه به خودش خوش بگذره و حسرت تو دلش نمونه من پارسال عروسی گرفتیم نزدیک دو هزار نفر دعوت کردیم که هفتصد نفر نیومدن کلی هم ضرر کردیم ولی خیلی بهمون خوش گذشت همه چی عالی برگزار کردیم حسرت تو دلم نیست بلافاصله ماه عسل نرفتیم ولی بعد کلی سفر رفتیم 

همیشه فرصت برا سفر کردن هست