2737
2739
عنوان

حس شیشمی 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 37 پست
بنظرش دختر خوبی هستی و احساس میکنه که درویی

حرفایی که بهم‌میزنه راسته؟واقعا به ازدواج با من فکر میکنه؟

@dostiii1234    

عزیزم لطفا اینارم بگو واقعا نمیدونم حرفاشو باور کنم یا نه کلا نسبت به پسرا بی اعتمادم

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیتونم جواب اینو بدم..خدای نکرده اعتماد شما از ی آدم درست خراب میشه

دارم میترسم🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
از این مطمئن نیستم ولی حس شیشمم میگه نه باید ولش کنی

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2728

این دعا را بر روی نوشیدنی و یا غذایی که همه اعضای خانواده می خورند بخوانید تا میل کنند. به امید خدا اختلاف و مشکلات خانوادگی برای همیشه حل خواهد شد.

انی دعا مجموعه ای از چند آیه سوره های مختلف است که باید با هم خوانده شود.

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الله لا اله الا هو الحی القیوم لا تاخذه سنه و لا نوم له ما فی السموات و ما فی الارض من ذا الذی یشفع عنده الا باذنه یعلم ما بین ایدیهم و ما خلفهم و لا یحیطون بشیء من علمه الا بما شاء‌ وسع کرسیه السموات و الارض و لایؤوده حفظهما و هو العلی العظیم لا اکراه فی الدین قد تبین الرشد من الغی فمن یکفر بالطاغوت و یومن بالله فقد استمسک بالعروه الوثقی لا انفصام لها و الله سمیع علیم الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور و الذین کفروا اولیاؤهم الطاغوت یخرجونهم من النور الی الظلمات اولئک اصحاب النار هم فیها خالدون

و لا تحسبن الله غافلا عما یعمل الظالمون انما یؤخرهم لیوم تشخص فیه الابصار ( سوره ابراهیم آیه ۴۲ )

مهطعین مقنعی رؤسهم لایرتد الیهم طرفهم و افئدتهم هواء‌ ( ۴۳ ) و انذر الناس یوم یاتیهم العذاب فیقول الذین ظلموا ربنا اخرتنا الی اجل قریب تجب دعوتک و نتبع الرسل او لم تکونوا اقسمتم من قبل ما لکم من زوال ( ۴۴ )

و سکنتم فی مساکن الذین ظلموا انفسهم و تبین لکم کیف فعلنا بهم و ضربنا لکم الامثال (‌۴۵

نمیتونم زیرپستت جواب تایپکتوبدم اینجا راهنمایی وکمکت میکنم 

باشه بگو لطفا 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
این دعا را بر روی نوشیدنی و یا غذایی که همه اعضای خانواده می خورند بخوانید تا میل کنند. به امید خدا ...

مرررسی عزیزم 

حتمی جواب میده ؟😭😭😭

چندبار بخونم ؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2738
براجوابدهی قطعی یاروز جمعه یایکشنبه یادوشنبه انجام بده 

مممنونم ایشالااا جواب بگیرررم😭😭❤️

دعا کن برام

دوست داشتی تایپکاموبخون خواص سورهاروگزاشتم شایدبدردت خورد

مممنونم

امروز پنجشنبه هست دیگه چیا بخونم 

۷ تا یاسین خوندم دیگه چیا خوبه 

خاهشا کمکم کن

2706