2737
2739
عنوان

کاش خدا فقط به کسایی دختر میداد که لیاقتشو دارن💔موافقین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 35 پست
عزیزم ولی پسر و دختر نداره هر کدوم مراقبت مخصوص خودشون رو میخوان من هر دوشون را دارم

منظورش اینه اونا که از دختر بدشون میاد و برای دختر ارزش قایل نیستن دختر دار نمیشدن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکل دختر بودن سخته چون قوانین رسمی و هم عرف جامعه ضدزن هست حالا اگه خانواده هم درکی از این سختی نداشته باشن و حامی نباشن واقعا زندگی جهنم میشه

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2731

به عنوان مادری که هم دختر دارم هم پسر باید بگم دختر حساس تره و مراقبت بیشتر میخاد اما باید طوری رفتار کرد که به هیچ عنوان تبعیض نشه

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
من شوهرم عاشق دخترش بود ولی دخترش مامانش انتخاب کرده رفته پیشش همه کاری براش می‌کرده همه کاری ..الان ...

اکثرا بابا ها و مردها عاشق دختراشونن 

اون دختره جوری میگید باباشو ول کرد رفت که انگار با غریبه رفته پیش مادرش رفته دیگه 

قبل شما اون دخترانه کنار این زن و مرد بودن و شاهد دعواهاتون بحثاشون و انتخابش مادرش بود

میدونی گاهی فکر میکنم واقعا حق من نبود .من چیز زیادی از پدر مادرم نمیخواستم یه محبت ولی همونم دریغ ک ...

منم زخم خوردم کاملا درکت می کنم قشنگم❤️😢

اشکالی نداره من و تو خدارو داریم و قوی تر از این هستیم که محتاج محبت خلق باشیم بوس بهت گلم🥰❤️

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
2740

دیگه ماها هیچکدوم کامل نیستیم عزیزم خود ما هم اگه مامان بشیم قطعا هزارتا ایراد داریم

ولی من خودم بشخصه مدام ب این فکر میکنم ک مادرم هرگز بغل و بوسم نمیکرد هیچوقت ازم تعریف نکرد هیچوقت نازم نکرد

من الان خیلی برام بغل و بوس کردن دیگران سخته و اصلا نمیتونم خوب محبت کلامی داشته باشم با اینکه 30سالمه

من شوهرم عاشق دخترش بود ولی دخترش مامانش انتخاب کرده رفته پیشش همه کاری براش می‌کرده همه کاری ..الان ...

هر بچه ای در هر صورت نیازش به مادر خیلی بیشتره حالا هرچقدرم که پدر خوب باشه مادرم چیز دیگه ای هست اونم یه بچه بوده که از اقبال نابسامانش مجبورشده بین دوتا عزیزش یکی رو انتخاب کنه اینکه بهش بگین بی وفا خیلی بی رحمانس

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2706