2737
2734

کمپرس اب گرم یا سرد بزار

چرا چیشده بود مگه؟

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

و از دیروز تا الان این چندمین تاپیک خشونت پدریه ک میبینم💔

بگردمت🥲🫂

مسکن بخور.. ببندش.. بخواب.. 

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
وای چرا

داشتم با مامانم میرفتم بیرون شلوار مام استایل پوشیده بودم با یه مانتو که تا روی باسنم بود شالم سرم بود گفت این چیه پوشیدی بحثمون شد گردنمو گرفت به حالت اینکه خفم کنه بعد سرمو دوبار کوبوند تو دیوار

برو ازش شکایت کن... این مردا دیوونن البته ببخشید..اما طبق آمار تو ایران هر سه روز یه زن توسط مردای خوانوادش به قتل میرسه اگه ازدواج نکردی ام برای فرار از وضعیت ازدواج نکن که یکی بدتر از بابات میشه خواستی بکنی ام حداقل دوسال رل باشین که اخلاقشون بشناسی

و همه چیز درست از چشماش شروع شد!
2738