2737
2739

من خودم دهه هشتادی هستم و اصلا جز این دسته قرار نمی گیرم!!اسیبشم زیاد دیدم

دخترای دهه هشتادی اکثرا به کار زیبایی زیاد می رسن 

به خودشون زیاد می رسن انرژِ زنانه شون بالاست 

یه جوری شدن که شونزده ساله ها بالای 20 دیده می شن 

طرف ازش خوشش میاد عاشق می شه بعد می فهمه دختره زیر 19 هست با این حال می ره خواستگاری 

من زیاد می بینم اطرافم

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

و بهمین خاطر ۹۰ درصدشون طلاق میگرن بعد یه سال

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش یه ذره منم بلد بودم 

انگار بین من متولد 83 با اونی که متولد 85 به طرف نود هست خیلیییییییییی فرقه 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
2738

هنوز ۱۸ سالشون نشده طلاق میگیرن

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

نه این نیست 

به خاطر سطح توقعات و کاهش تجملات شاید بوی نه در اطراف من اینطوری نیست؛ بله نمونه مخالف هم هست اما شیوع این ازدواج ها یکی عواملش آسان گیری در امر برگزاری مراسم ازدواج و خود ازدواجه مخصوصا با این شرابط😊

مشاور