2733
2739

سر کوچکترین چیز حتی وقتی میخام آشغال بندازم میگه چرا فلان چیزو دوز انداختی! باهم تو ی ساختمونیم 

یا وقتی میخام برم دکتر و یا جایی ک دلم نمیخاد بدونن بازم ازم میپرسه و من مجبورم همش دروغ بگم😔

دلم نمیخاد بهش بی احترامی کنم یا تندجواب بدم

ازینورم نمیتونم جدی و قاطعانه بزخورد کنم روم نمیشه اصلا 

نمیدونم چیکار کنم واقعا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب سر بالا و سکوت

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731

اگه شوهرت نگه خبر کشی نکنه خوبه میتونی درس کنی 

اول اینکه ساکت آروم باش انگار هر چی میگه نمی‌شنوی و کار خودت لکن و دوما اصلا نگو بگو میرم بیرون دوری بزنم محل نزار کم محلی کن عادت کنه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

وقتی گقت چرا بگو من اینجوری صلاح دیدم ..

بعضی فضولی ها هم جواب نداره اصلا جواب نده بحث رو عوض کن 

سوال کرد اززت جای جواب دادن ببندش به رگبار سوال دیگه بعدش جرات نمیکنه سوال کنه چون باید به ۲۰ تا سوال جواب بده 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740
اگه شوهرت نگه خبر کشی نکنه خوبه میتونی درس کنی  اول اینکه ساکت آروم باش انگار هر چی میگه نمی‌ش ...

شوهرم چیزی نمیگه اون خودش میاد خونم هر دقیقه

بی محلی کنم ناراحت میشه ی جور بی احترامیه

شوهرم چیزی نمیگه اون خودش میاد خونم هر دقیقه بی محلی کنم ناراحت میشه ی جور بی احترامیه

ببین بی محلی نه مثل قهر ...خودت بزن به اون راه بشین پای فیلم یه جوری برو عمق فیلم زیاد تعریف نکن جواب هاش چند کلمه ای بده عادت کنه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅