2737
2734

واقعا گرونی دلم نمیاد فشار بیارم قراره بیاد خاستگاری از الان نگرانی واسه خرید جهاز و عروسی داره می ترسم ببینه توقعم بالاست بدتر پا پس بکشه نیاد خاستگاری؟

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به نظرم خودتو دست پایین نگیر بخواه ولی به اندازه بخواه که هم اون اذیت نشه هم براش نشه عادت به کم خواستن تو که خوشی بزن زیر دلش

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
به نظرم خودتو دست پایین نگیر بخواه ولی به اندازه بخواه که هم اون اذیت نشه هم براش نشه عادت به کم خوا ...

باش گلم

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .
راست می گیا

نصیحت خواهرانه 

اگر میبینی نمیتونه حداقل ها رو آماده کنه فعلا سمت ازدواج باهاش نرو . صبر کنید ببین اصلا عرضه کار کردن و زندگی ساختن داره یا نه . بدون پول زندگی زهر میشه قرار نیست میلیارد باشه ولی باید بتونه حداقل ها رو تامین کنه 

حد متوسط بردار هم خودت هم اون آقا،چیزهای اضافه رو هم نخر اصلا،میتونی به جای جشن آنچنانی یه مهمونی کوچیک بگیری،اینجوری هم مراعات پدرت و پسر رو کردی هم خیلی مفت تموم نشده برات

2740
باش گلم

فدات عزیزم. مردا بعد یه مدت براشون میشه عادت وقتی کم بخوای ازشون

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل