2733
2739
عنوان

کرونا سرکاری بود نه؟شما دیدید کسی فوت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 59 پست

بیشتر از اسم کرونا استرس میگرفتن سیستم ایمنی بدن ضعیف میشد و بیماری از پا در می آوردشون... یک خانمی از همسایه هامون رفت دکتر علائم سرما خوردگی داشت بعد آزمایش داد دکتر گفت کرونا داره در جا از ترس سکته زد فوت کرد بنده خدا پنجاه سال داشت

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️
خیلی خوبید خدایی😐برو خداتو شکر کن کسیو بخاطرش از دست ندادی این همه ادم مردن بعد میگه سرکاری بود

تو از نزدیک دیدی کسی زیر ۸۰ سال فوت کنه؟ والا ماهم گرفتیم مشکل زمینه ای هم داشتیم ولی همون سرماخوردگی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا باورم نمیشه افرادی عین شمام وجود دارن هرچند برا پربازدیدی زدی 

نه از اینا آدما هستن تو تاپیک چند نفر دیگه هم باهاش هم عقیده آن

اینا تا دور از جون خودشون یا خانواده شون نمیره باور نمیکنن😂

2731

هیشکی حتی از اقواممون هم کسی برای کرونا بیمارستان بستری نشد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
تو از نزدیک دیدی کسی زیر ۸۰ سال فوت کنه؟ والا ماهم گرفتیم مشکل زمینه ای هم داشتیم ولی همون سرماخوردگ ...

بله مادربزرگ دوستم تازه بازنشست شده بود و جوون بود 

تو اینستا یکی از این بلاگرا پدر و مادر جوونشو باهم از دست داد

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2740

اره

بابای دوستم

پدربزرگ شوهرم ریه هاش نابود شده بود که فوت کرد

و داداش یکی دیگه از دوستام که 6سالش بود 

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍

بله

زیاد فوت شدن

هم جوون و هم سن بالا

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅

عزیزم این چه حرفیه آخه 😐

ما مریض شدیم عمم تا مرگ رفت و برگشت 

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

نه سر کاری نبود. 

خدارو شکر که فوتی نداشتیم. 

اما کرونا گرفتیم. من هرگز فراموش نمیکنم چه بهم گذشت وقتی گرفتم. 

یکی از اقواممون یه پسر جوان تقریبا ۳۳ و اینا بود.چندروزی بیمار بود بستری بود مدتی هم تو خونه قرنطینه بود،بعد از مدتی فوت کردن. همسایه مون هم بر اثر کرونا فوت شدن مرد ۵۰ ساله ایی بودن اما سرحال و سالم. 

و اینکه خواهرزادم ۱۰۰ درصد ریه اش درگیر بود و مدتی تو ای سی یو بستری بود که دکتر ها گفتن موندنش با خداست. خداروشکر حالش خوب شد، ۲۲ سالشه

2706