2733
2739

چی بهش بگم 

اصلااااااحوال نمیپرسه فقط برا فضولی حال واحوال میکنه 

مثلا میگه امروز فلان کس اومد خونتون؟ یامیگه بچت چه ساعتی میره بیرون دقیقا چه ساعتی میاد یامیگه فلان لباس روبراش خریدی؟؟؟

بعدخیلی دوستانه مثه آدمهای دلسوز سوال میکنه...اعصابت خوردمیشه ...

بعدوقتی پیامکی جوابشو نمیدم زنگ میزنه

درصورتی که هیچوقت زنگ نمیزنه فقط اطلاعات بهش ندی زنگ میزنه🥺

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو نمیدونم یادم نیست 

حساب نکردم 

فکر کنم 

شاید 

چند بار که اینجور جوابی بشنوه خودش میشینه سرجاش

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740

بگو سلامتی 

ببخشید زنگ‌میزنن بعدا باهات تماس میگیرم

ببخشید غذام رو گازه بعدا تماس میگیرم

ببخشید بیرونم بعدا تماس میگیرم

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

جواب سولاشو نده بپیچون پرسید فلانی اومد بگو چطور مگه چرا پرسیدی خودتم با لحن مهربون بگو اگه باز پررو بود و گفت هیچی همین طوری پرسیدم بگو باشه و بحث رو عوض کن بعد چند بار خودش میفهمه که سوالاش جواب نداره نمیپرسه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

خخخ منم خوشم نمیاد برم سمت پدری هرچی بپرسن میگم نمیدونم خالم خریده یا خالم فلان کار کمکم کرد 

اون سمتم میرم میگم عمم کرد کلا گردن نمی‌گیرم خودم برای همین دیگ ازم کسی چیزی نمیپرسه

شما خواهر شوهرا خیلی خودتونو میگیرین خب اونم عضوی از خانوادتونه ...

نه داماد عضو خانواده اس نه عروس

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.