2733
2739
ماشین خیلی تحت خطر هست. پارسال ماشین صفر پارک شده ام رو تو خیابون یه راننده معتاد که تو فضا بود زد ن ...

وای چه بد ، ماشین صفر تصادف کنه خیلی بده 

خدایا شکرت😍
ماشین این جدیدا صفر مفت نمی ارزه هرروز یه ورش خرابه ما می خواستیم جک اینا بگیریم ولی پول اونو زمین گ ...

اره منم شنیدم خیلی اذیت میکنن و همش خراب میشن 

ولی آخرشم مجبوریم همینارو بخریم چون گزینه دیگه ای موجود نیس با این پول 😅

خدایا شکرت😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا ی نسخه رو برای همه نپیچید اگر شوهر شما به هردلیلی بد هست یا حالا هرچی نیاید بگید مردا ارزش ندارن یا بخاطر شوهرتون کاری نکنید آخه یعنی چی مگه زن و شوهر از هم جدایی دارن اسی لطفا فقط آرامیش زندگیت و همسرت برات مهم باش حالا چند تیکه طلا داشتن یا نداشتن چه تاثیری روی زندگیتون داره منکه برای خوشحالی همسرم طلا میفروشم باکمال میل هم این کارو میکنم در عوضش هم چیزی نمیخام

2731
عزیزم ملک بخوام بخرم احتمالا تا یه سال دیگه پول میاد دستم اونم واسه خودمه جدای از این طلاها 

در کل واسه مدل عوض کردن ماشین وقتی ارزش داره که ماشین خارجی خوب بخوایین بردارین واسه رفاه خودتون. وگرنه مثلا پژو رو دنا کردن هم ارزش نداره واقعا طلا بفروشی. بازم هرطور خودتون صلاح میدونید.

طلا هم بالاتر میره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••