2733
2734
عنوان

شده حس کنید به خاطر بی پولی همه ازتون دور میشن؟🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 51 پست
دقیقا منم همینم . شوهرم کارگر بود اخراج شد الان می‌ره اسنپ .قشنگ حس میکنم تفاوت رفتارها با خودم و شو ...

دقیقا ماهم همینطور

درحالی که موچیکترین بی احترامی یا کم محبتی نسبت به کسی نداشتیم

حتی وقتی باهام حرف میزنن دائما میگن یه فکری ب حال خودت بکن کار راه بنداز کاملا مستقیم میگن این چ وضع زندگیه😅

خیلی جالبه واقعا!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله متاسفانه خیلی تاثیر داره

ولی دنیا همینجور نمیمونه

شما هم ایشالا وقتی وضعت خوب شد،محلشون نزار

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

اگه ببینند دعوت نمیکنید یا کم میکنید یا خرجی که برای سفره میکنید کمتره خب دیگه دعوتتون نمیکنند

اگه ببینند زیاد از مشکل مالی و این چیزا حرف میزنید و اعصابشون خورد بشه رابطه اشونو کم میکنند

اگه پول قرض بخواید هم رابطه رو کم میکنند

2731
دقیقا همینطوره من هیچوقت باهاشون بد رفتاری نکردم واسه همین دلیل رفتارشونو نمیفهمم فک کنم انتظار دا ...

من زمانی ک پدرم ورشکست شد نزدیکترین آدمای زندگیم قطع رابطه‌ کردن خونمون نمیومدن از اونور میرفتن سلام علیک هم نکنن یا بین داماد دیدم پولداره احترامش بیشتره 

پول خیلی مهمه خیلی 

زیاد ناراحت نشو شاید نیت بدی ندارن شاید مثلا ملاحظه میکنن میگن بزار ندونه ما می ریزیم میپاشیم و اون ...

ببین بزار برات مثال بزنم

یکی از خاله هام وضع مالیشون خیلی اوکیه؛ایشون با همه دخترخاله و دخترداییام رفت امد داره و همش بیرونن ولی با من کار داشتنی یادم میوفته🙂در حالی ک من همیشه بیشتر از بقیه احترامشو داشتم و دوسش داشتم 

2740
چقدر حرفت تلخ بود....  چقدر این حرفو عمیق خودمم حسش کردم...... 😔😭

دقیقا تلخه ولی حق..خودمم تجربه داشتم متاسفانه 

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️
اگه ببینند دعوت نمیکنید یا کم میکنید یا خرجی که برای سفره میکنید کمتره خب دیگه دعوتتون نمیکنند اگه ...

اخه به خاطر سفره؟

خوب اوناهم وقتی اینارو دعوت میکنن،میتونن سفره ساده تری پهن کنن

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
یه مدت بابام دستش خالی بود فامیل باهامون بد رفتار بودن هرجا میرفتیم عید دیدنی یا چیزی اخم و تخم میکر ...

دقیقا پدر منم همین مشکل براش پیش اومد کسایی که از سفرمون نون میبردن هم دیگه معرفت ندارن

من زمانی ک پدرم ورشکست شد نزدیکترین آدمای زندگیم قطع رابطه‌ کردن خونمون نمیومدن از اونور میرفتن سلام ...

شوهر من هزار تا خواهرزاده داره

به همه نفری شی تومن عیدی داد

اون‌یکی باباش خرپول بهش صدتومن داد!

عوقم گرفت ازاین کارش

ببین بزار برات مثال بزنم یکی از خاله هام وضع مالیشون خیلی اوکیه؛ایشون با همه دخترخاله و دخترداییام ...

دوست داشتن بقیه اهمیتی نداره

روابط انسانی براساس سود رسانیه. اگه نتونند سودی ازتون ببرند میگذارنتون کنار. شما هم اگه خیری نمیبینید، خب خیری نرسونید

عزیزم شما بد نیستید اونا ذات واقعی و اصلیشونو نشون دادند. متاسفانه در ایران اینجوریه پول حرف اول میز ...

اخه من اصلا تا حالا ناله نکردم که بی پولیم یا هر بار که بیرون رفتم خونشون رفتم دست خالی نبودم پا به پاشون خرج کردم 

نمیدونم چرا شایدم پیش خودشون فکر میکنن چون من هر روز یه دست لباس مارک نمیگیرم یا همیشه تو سالن های زیبایی نیستم و به جاش درس میخونم و هدف دارم ادم مضخرفی ام🙂

2706