2733
2739
عنوان

من مشکل ناباروری دارم

152 بازدید | 24 پست

دکتر گفت تخمک اهدایی بگیرم چون بعد از چند بار ای وی اف برای خودم جنین نگرفت و انتقال‌های منفی شد یه خانم زیر سی سال پوست روشن چشم قهوه‌ای یا مشکی موی تیره که بچه سالم داشته باشه خودش بهم معرفی کنید مشکلم برطرف بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مگه خاله بازیه؟ باید تو مراکز بهت معرفی کنن به هرکسی مگه میشه اعتماد کرد یه عده هستن چون میدونن طرف مشکل داره و بهشون نیاز داره میان جلو بعد از کلی تیغ زدن میرن 

خیلی باید مراقب باشی 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
مرکز ناباروری میگه برو پیدا کن یا برو مرکز خصوصی که همه 70 میلیون به بالا می خوان

چاره ای نیست تازه بیشترم میگیرن 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2740
عزیزم مگه خاله بازیه؟ باید تو مراکز بهت معرفی کنن به هرکسی مگه میشه اعتماد کرد یه عده هستن چون میدون ...

اتفاقا همین پریروز یه از خدا بیخبر به عنوان معرف تیغمون زد چند میلیون برای همین می خوان خودم پیدا کنم 

من دولتی می خوام برم دولتی میگه ما نداریم خودت پیدا کن

ببین گلم از خدا میخوام کارت رو راه بندازه و صاحب اولاد بشی ولی من توی چندین مورد دیدم که طرف ناتو از آب در اومده شنیدم تو بیمارستان صارم یه عده خانم ها میان خودشون درخواست میدن برو یکی رو پیدا کن بعد ازش بخواه البته ترجیحا شوهر نداشته باشه چون اینم شنیدم که بعدا مشکل میشه 

ببین گلم از خدا میخوام کارت رو راه بندازه و صاحب اولاد بشی ولی من توی چندین مورد دیدم که طرف ناتو از ...

بیمارستان دولتی گفته باید قرار داد محضری داشته باشید که قبول کنیم بعدا کسی مشکل درست نکنه

اتفاقا همین پریروز یه از خدا بیخبر به عنوان معرف تیغمون زد چند میلیون برای همین می خوان خودم پیدا کن ...

ای وای واسه چی بهشون پول دادی نکن دختر تا لحظه آخر مگه طرف پول میده فامیل یا دوست صمیمی نیست که کمک کنه؟