2733
2739

موهای ناحیه شقیقم ژنتیکی ی مقدار کم پشته میخوام اون قسمت رو میکرو اسکالپ کنم

اگه کسی تجربه داره بگه ممنون

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

خوبه جای خوب برو من سر دو تفر دیدم یکیش شوهرمه خخخخ..البته دیگه نمیشه رنگ مو کنی...

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
خوبه جای خوب برو من سر دو تفر دیدم یکیش شوهرمه خخخخ..البته دیگه نمیشه رنگ مو کنی...

من اصلا رنگ مو دوست ندارم موهای خودم مشکی پر کلاغی هست موهام خیلی پره فقط سمت شقیقه م یه مقدار کم پشته طبیعی میشه؟؟؟برام مهمه طبیعی باشه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا رنگ مو دوست ندارم موهای خودم مشکی پر کلاغی هست موهام خیلی پره فقط سمت شقیقه م یه مقدار کم پش ...

نزدبک صورتت بشن زوم کنن میفهمن...ولی واس شوهر منو خیلی ها نفهمیدن...البته کاشت کرده بود رفت کفش رو پر کرد....نقطه نقطه زدش..در اصل همون خالگوبی یا تتو

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2731