2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ثبت نام کردم  کارتهاشون هم اومد

اگه موقع ثبت نام کد معرف نزذین الان از قسمت حساب کاربری خودتون تو برنامه زیپاد یه علامت تنظیمات سمت راست صفحه بالا هست اونو بزنید و قسمت ثبت کد دعوت کد منو بزنین براتون از ته دل صلوات میفرستم عزیزم

ولی با کارتش فقط میتونی خرید کنی  نمیشه پول برا کسی کارت به کارت کرد

چه خوب

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731

دوستان هرکی که بدون کد معرف ثبت نام کرده از قسمت تنظیمات حساب کاربری و اونایی که میخوان تازه ثبت نام کنن ممنون میشم کد معرف منو بزنین و اگه زدین همینجا اعلام کنید به نیت خواسته دلتون براتون صلوات میفرستم تا یه هدیه گکوچولو هم از طرف زیپاد به من برسه

2740
این حسابه به بچه های بالای ۴ سال کارت بانکی تعلق میگیره مثل کارت عابر بانکای خودمون

اها یعنی مزیت دیگه ای نداره منم واسه دوتا بچه هام کارت بانکی گرفتم همه بانکا میدن

اها یعنی مزیت دیگه ای نداره منم واسه دوتا بچه هام کارت بانکی گرفتم همه بانکا میدن

با این میتونی سقف خرید براشون مشخص کنی و کارت به کارت نمیتونن کنن بعلاوه یه سری وام هم داره