2737
2734

من بچه روستام ولی ۱۳ساله تهران زندگی میکنم وقتی ازدواج کردیم اومدیم تهران باشوهرم شوهرمم بچه همون شهرستانه فقط اون شهرومن روستا

و واقعا من اصلا عیب نمیدونم روستارو چون ن روستامون دورافتادس ن قدیمی جوریم زندگی میکنن ک اصلا فرقی با شهر نداره

ولی مادرشوهر بهتره بگم اسکولم چون ازش خیلی ناراحتم خودشم بچه روستاس ولی روستای دورافتاده ک الانم هنوزم ک هنوزه ن مدرسه داره ن امکانات خونه هاشونم کاه گلیه ک من حس خوبی دارم وقتیم میرم اونجا دوسشدارم 

ولی این بی شخصیتیه مادرشوهرو اطرافیانش خیلی اذیتم میکنه ونمیدونم چندبار باید جواب بدم وقتی طرف حالیش نیس بقیه شم میگم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو کسی که کلا اجدادش تهران باشن تهرانی حساب میشن نه کسی که فقط خودشو شوهرشو بچش تهران بدنیا اومده باشن. نسل مهمه که کجا باشه راستی مامان شما نسلتون واسه همون روستا کاهگلیس؟ اینجوری بگو

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2728

الان ایل وتبارش یکی یکی کوچ کردن تهران و دیگه بابای خودشونو بنظرنمیارن و چیزی ک هست مثلا مثال میزنن فلانی یافلان چیز دهاتیه😁

خدایی زندگیای سختیم توروستا داشتن و بشدت کمبود امکانات

حالا کار ندارم 

عید رفته بودیم خونش بداز ۷ساعت رانندگی ۱۰دقیقه نبود نشسته بودیم یهو بی دلیل ب دخترم پشت هم هی میگه دهاتی دهاتی

پسرش ک مجرده یهو چشاش گرد شد هی ب من نگامیکرد هی ب مادرشوهرم خدایی من میخواستم چیزی بگم گفتم ولش کن این هنوز سیاهیه کف پاش نرفته بد من ب خودم بگیرم !

ولی بد ب دلم مونده باید یجا تلافی کنم

میدونم واقعا ب من بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من   چی بگم متولد مرکز استانم و توی شهر   بزرگ  شدم و  مادرشوهرم  متولد روستا .... و    اون  چپ و راست   راه میره   بهم  میگه   روستایی و دهاتی؟   (چون   حجاب داشتم بهم میگه دهاتی)

جوابشو   چی بدم  وقتی اینطور میگه؟     من تا الان   سکوت کردم...

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

پدرشوهرم فوت کرده این باداراییش یکم خودشو صفا داده وسایل خونه روعوض کرده و یکم چوسان پوسان کرده خودشو گم کرده 

فک میکنه بچه تجریشه

بخدامن کارندارم 

ولی پدرش درحدی فقیر بود ک اینو نتونسته بزرگ کنه وعمه ش بزرگش کرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
فیلم شربت زغال اخته رو بهش نشون بده بگو اگه اینا دهاتین من از خدامه دهاتی باشم

خب ممکنه بگه   از خدات  هم  باشه(آخه خودش هم متولد روستاست)

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بهش بگو کسی که کلا اجدادش تهران باشن تهرانی حساب میشن نه کسی که فقط خودشو شوهرشو بچش تهران بدنیا اوم ...

تهران کجابود الان فقط منم تهرانم اون شهرستانه ولی توشهر

باباش گوسفندای مردمو میبرده چرا سرماه یچیزی میدادنش بهش 

خدایی الان خودشوخواهراش وبرادراش بابارو زیرنظرندارن میگن بابای ما خان زاده بوده😁

درصورتی ک باباش دوساله فوت کرده ومن شاهد همه ماجرا بودم

خدایی دوسندارم اینجور چیزارو ب رو بزنم میگم بیشعوریه ولی خودشون دوسدارن انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40