2733
2734
عنوان

فوری

123 بازدید | 23 پست

دوستان یه سوال

من به شدت از اینکه بخوام برم چکاپ برای گواهی سلامت پرده بکارت یا اینکه دستمال خونی بخوام بدم به کسی بدم میاد حس خورد شدن بهم دست میده

چجوری تو خواستگاری بگم که همچین کاری رو نمیکنم؟ که طرف مقابل هم بهم شک نکنه؟

🥲نیاز مند راهنمایی

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

لزومی نداره اینو بگی

بگو من خیلی پایبند به رسومات منسوخ شده نیستم 

و دوس دارم زندگیمون بر پایه اعتماد باشه و مهمه برام ک شماهم باهام هم عقیده باشید

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم باشم 

میگم شما اول از من مطمئن می‌شدید بعد میومدین به سلامت 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731

دیگه این بستگی ب طرفت داره ک هم ب تواعتمادداشته باشه هم بعدا حرفی حدیثی درنیاره.ولی بگیری به نفعه خودته اون قضیه ی دستمالو اجازه نده و مخالفت کن هرچندخیلی کم شدن اینجورآدماکه همچین رسمی داشته باشن

لزومی نداره اینو بگی بگو من خیلی پایبند به رسومات منسوخ شده نیستم  و دوس دارم زندگیمون بر پای ...

خب طلبه هستن نکنه شک کنن؟🥲

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
دیگه این بستگی ب طرفت داره ک هم ب تواعتمادداشته باشه هم بعدا حرفی حدیثی درنیاره.ولی بگیری به نفعه خو ...

خب اخه من بدنمم هیچ احدی ندیده... حتی غیر از بچگی مادرمم ندیده تاحالا بدنمو

ب شدت خجالت میکشم حالم بهم میخوره از این کار

2740
من خودم باشم  میگم شما اول از من مطمئن می‌شدید بعد میومدین به سلامت

خب همین...

ولی نکنه حرف دربیارن

فکرنکنم دیگه ملت به این جوررسمها پایبندباشن چون دیگه بعدعقدرابطه دارن.همین که بعدعیدمعاینه بشی وبدون ...

خب من اصلا دوس ندارم برم دکتر🥲😂 باز میشه رسمه رو یکاری کرد اما از معاینه خیلی بدم میاد

خب اخه من بدنمم هیچ احدی ندیده... حتی غیر از بچگی مادرمم ندیده تاحالا بدنمو ب شدت خجالت میکشم حالم ...

میدونم عزیزم فک نکنم واسه کسی خوشایندباشه ولی خب اون گواهی خوبه واسه آیندت.البته من شناختی از خانواده ی طرف ندارم طبق آمارگفتم

خب همین... ولی نکنه حرف دربیارن

غلط کردن 

اگه اعتماد داشتن و اگه پسره واقعا عاشق باشه هرچی دختره بگه نه نمیاره 

اگه هم که سنتی و مسخره باشه  بلند میشن میرن 

یعنی چی یعنی دختره بره دکتر بگه خانوم دکتر من نمیدونم خر ا ب م یا نه بیا ببین 

ای خاک بر همچین تفکری من مادربزرگام هم همچین رسمی نداشتن 

البته توهین به افراد نشه

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

توی خواستگاری هم نبایدبگی.شک میکنن دیگه هرکی باشه شک میکنه.بابیانش روی خودت اسم هرزه میزاری.بعدعقدهم این مامانته که به مادرشوهرت میگه ببریم معاینه،😚اگه دوست نداری به مامانت بگوحرفشم نزنه

توی خواستگاری هم نبایدبگی.شک میکنن دیگه هرکی باشه شک میکنه.بابیانش روی خودت اسم هرزه میزاری.بعدعقدهم ...

آها ممنونم

پس تو خواستگاری چیزی نگم