2737
2739

مادربزرگ همسرم حالش خیلی بده تو بیمارستان بستریش کردن رفته کما، هر لحظه ممکنه بهمون خبر بدن که فوت کرد، مسافتمون حدود ۹_۱۰ ساعته،منم هفت هفته حامله م، بنظرتون برم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر بالای ۱۶ هفته بودی میگفتم برو ،حالا من اصلا آدم حساسی نیستم ولی میگم نرو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

۱۰ساااااعت اووو کلی راهه اگه استراحت مطلق و حالت تهوع نداری میتوی بری اگه دوس داری فقط چون راه دوره سختت میشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

تو ماه های اول بارداری خطرناکه ولی اگر مجبور شدی به هر دلیلی سعی کن تو دست انداز ها همسرت تند نره هر چند ساعت وایسید برای استراحت رانندگی مطمئن هم باشه که نترسی

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
اگر بالای ۱۶ هفته بودی میگفتم برو ،حالا من اصلا آدم حساسی نیستم ولی میگم نرو

ده تا تا پله چی بری و برگردی خطرناکه بعد سه ماه ؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین