2737
2739
عنوان

از پسر برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 48 پست
بعد می‌ره میگه زن عمو از بارانا خواست بامن بازی نکنه و ازم دورش کرد .باشم می‌ره اول به همسرم میگه بع ...

حس میکنم بیشنر تو رویا زندگی میکنی تا واقعیت ،الان بچه تو در خطر تعرض هست ،بعد تو به چه چیزهایی فکر میکنی .

من الان به جای تواسترس گرفتم.الان تو این مدت دستشون به هم نخورده باشه باید خداتو شکر کنی

دخترم از زمان تولد فقط دانا ..دانا می‌کنه .نمی‌دونم این پسره ی کثافت چی داره که بارانای من دوستش داره .. بعد جالب اینه دانا بااین زیاد خوب نیست با همه بیشتر میجوشه تا دخترم.خیلی حرصم میگیره به رفتارهای دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سالشه دختره ؟ مگه بی ادبه؟

آره بینهایت پررو،عین مادرپدرش.

چهارپنج سالشه لوازم آرایشمو نمیتونم ازدستش رو میزآرایشیم تواتاق بچینم ولی کمدواینایاکیفم دست بزنه زودازدستش میگیرم پیش هرکی هم که باشه، اوایل خیلی خسته م کرده بودشوهرم آخه به شوهرم باشه خیلی معذرت میخوام میخواداین دخترومادرشوقشنگ شیاف کنه به خودش.ولی من نسبت به قبل خیلی رودروایسی روکنارگذاشتم بهش رو نمیدم موقعی که شوهرم نیس نمیاد والا الان آدم حوصله بچه خودشم نداره چه برسه بچه ی جاری ک هیچ ادبی هم بهش یادنداده باشه فکرقروفر خودش باشه.بخدا چهاربسته آدامس گرفته بوددختره مادره نشسته بودباشوهرم وشوهرش لاس میزد هئی میگفتم فلانی چهاربسته آدامسو هرسه ثانیه یه باربازنکن بچسبونی رومبلای جهیزیه‌م .انگارفقط خدا? دامیگکردبچه ش خرابکاری کنه بین منوشوهرم دعوابیافته.

دیگه ازدستشون مبلارو بردم چیدم جایی که نتونن  برن روش.

کثافتای دهاتی همش دردسرمیدن ازبس بی فرهنگ بی ادب بی ملاحظه ن.بخدا هرجا بری الان دیگه همه این چیزارو درک میکنن اینا ازقصداینکارارومیکنن ک زندگیمون تلخ بشه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزنگ به جاریت بگو بیا بالا سر بچت  والا ما این سنی بودیم تو خونه تنها هم میموندیم  بره خ ...

گلم راحت بگم جاریم ج.ن.د.ه هست اصلا اهل زندگی و خانه داری نیست .. طلاق می‌خوام بگیرن .دستش رو شده و این س.گ. توله نوخالش افتاده بخت من 

2740
آره بینهایت پررو،عین مادرپدرش. چهارپنج سالشه لوازم آرایشمو نمیتونم ازدستش رو میزآرایشیم تواتاق بچین ...

حق داری بایدم همین باشه 

مگه قراره هرکس از راه رسید این رفتار زشتو داشته باشه 

سعی کن باهاش رفت و آمد نکنی میشه ؟

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
واسش قانون بزار اتاق نره و بادخترتنهانشه  سردرس کتابش باشه  حواستم بهش جمع کن،اون اومده خو ...

همش اینا نیست ولی می‌کنه می‌ره به باباش بگه ک.و.ن من پاره میشه .زندگی ما خیلی پیچیده هست

به شوهرت واقعیت بگو بگو یا این بچه میره خونشون یا منم باهاش بد رفتار میکنم نمیتونم دیگه نمیکشم  ...

اعصاب نداریم😂.بدجنسی ؟؟من خودم ۲بچه دارم با کلی کار به زندگی بقیه چکار دارم

این رک بودن باعث رنجش نمیشد؟؟

خب بشه.یکبار دوبار بعدش عادت میکنن  مگه این بی ادبیاشون باعث رنجش تونمیشه؟پس بزار اون ناراحت بشه جاییکه توبرنجی.

بقرآن من جای غریبم میرم خونه شوهرم یجانمیرم  این جاریم جایی نیست که نره  ببین یعنی ماه به ماه  چهل روز چهل روز میره خونه ی اینواون خواهرشوهراواینامیمونه الان شوهرم بخوادمنوببره بازار دکتریاخونه ی مادرم اینوشوهرشم هستن  ...یعنی همهههه جامیره دوبارویروس آورده انداخته به جونم  دفه آخرحامله بودم چندهفته پیش دخترجاریم ازاینوراونور ویروس آورده بودانداخته بودجونه همه،بدون رودروایسی گفتم برو اونور ویروس بمن نده  شوهرم گفت دلشونشکن فلان  گفتم مگه شماهامیخوایددل منوبشکنیدملاحظه ی دل منومیکنید ازین ببعددل خودم برام مهمه وبس،این ببر اونور من اگه ویروس بخورم قرصی دوایی چیزی نمیتونم توحاملگی بخورم.بااین وجودبازم انداختن به جونم بخدا توحالت استفراغ وتهوع وحال بدوویاربارداری سه هفته درگیراین ویروس لعنتی بودم یعنی حالم خراااابااااا خداازشون نگذره قصدی آوردن انداختن ب جونم بچه م چیزیش بشه  همش همه کاراشون بخاطراذیت کردن منه قصدی ازینکارامیکنن بدذاتا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق داری بایدم همین باشه  مگه قراره هرکس از راه رسید این رفتار زشتو داشته باشه  سعی کن با ...

نه متاسفانه خونه ی ماطبقه پایینه خونه ی اونابالاست بدون دیوارتوحیاط مشترک  دوران مجردی هم هممممممش توخونه ی پایین بودن فقط واسه سک.س وخواب یالباس عوض کردن میرفتن  تونامزدی هم همین برنامه بودکه تو عروسیم باجاریم دعوام شدبعدازاون هم مصیبتهاکشیدم ک بالاخره رفتوآمدشونو کمترکردن ولی شوهرم لی لی به لالاشون میزاره اونام ازخداشون سواستفاده میکنن،یعنی خداخدامیکنم خونه مون جداشه بالاخره ان‌شالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706