2733
2734

سال 89 ...دکترای زیست داشت اسمش نگم

یادمه آنقدر از دانش آموزایی که پدر و مادرشان دکترن فلان امکانات دارم تعریف میکرد 

همش می‌گفت شما چیزی نمیشید 

رتبه های خوب برای اونایی که مامان و باباشون دکترن 

و خیلی چیزا می‌گفت 

من یه مدت از اینکه تو خانواده ای که پدر و مادرم سیکلن به دنیا اومدم بدم میومد ...نه من دوستام همینطور مغزمون میشست...ماام دانش آموز دست رسی به اینترنت کم هرچی این می‌گفت قبول میکردیم حالیمون نبود 

انگیزه برای خواندن از دست داده بودم من که همیشه معدلم نزدیک 20 بود 

آخرش چی شد پیراپزشکی  (دقیق نگم چی )قبول شدم اونم دولتی تهران 

الان یدفه اسمش رو توی نت دیدم  خیلی ناراحت شدم اگه شاید یه انگیزه میداد یکم تلاشم بیشتر میشد پزشکی قبول شده بودم 

چون الان بعد ۱۳ سال دارم برای کنکور میخونم 

ولی هیچ وقت این استاد رو نمیبخشم حتی باعث شد از پدرو مادر عزیزم ناراحت باشم 

پیشنهاد میکنم پکیج الماس ماز رو ثبت نام کن و باهاش پیش برو، عالیه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هه

استاده از همین دانش اموزایی که ننه باباشون دکتر بوده پول میگرفته که شمارو بی انگیزه کنه اینا رتبه برتر شن

اصن شاید خیلیاشون اصکل بودن ولی وقتی افرادی مث شمل میدون رو خالی میکنن اینجور ادما میان قبول میشن

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2738
حنیف عظیمیه؟

نه این نبود 

نمی‌خوام اسمش بگم الان به نظرم تدریس نمیکنه 

وااای یاد روزایی که از کلاس زیست برمیگشتم همیشه با آژانس برمیگشتم از خونه مون دور بود پدر به این خوبی داشتم و دارم و هزینم میکرد منم تو راه تو فکرک درگیر اعصابم داغون از حرفاش از بی انگیزگی 

برا سال آینده یا زمان باقی مانده ؟

سال آینده  الان که زمانی نمونده 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
الان دوماه مونده  فک کنم ویدیو دیدن وقت گیره

آهان فک کردم برای سال بعد میخوای