2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من مجردی زندگی خوبی نداشتم 

ینی منظورم اینکه هیچ شاهکاری نداشتم هیچ افتخار یا خوش گذرونی انچنانی نداشتم 

دوس داشتم متاهلی این چیزا جبران شه اما خیلی بد شد شوهرمو دوسش دارم اما با انتخابش هر روزمو پر از گریه کردم 

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔

من اول راهم ولی مطمئنم پشیمون میشم چون‌زنذگی مجردی خیلی خوبی دارم و طرف مقابلم آدم درستی نیست

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2740
والا منکه همه چیو سنجیدم.‌.با روانشناسی و عشق و احترام ازدواج کردم ولی خیلی پشیمون و خستم

منم حداقل ۲۰ تا روانشناسو روانپزشک رفتم برای انتخابم بعد ۳ سال دوستی عقد کردم الان ۸ ساله باهمیم.

این چند ماهه خیلی گریه میکنم

نمیدونم کی زندگیش بر وفق مرادشه.

خب بستگی داره زندگیتو چطوری ببینی و دیدگاهت نسبت به خوشبختی چطوری باشه،یااینکه توقعاتت تو چه سطحی باشه،من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم و از اونجایی که زن مغروریم بی صدا گریه کردم و جوری که هیچکس نفهمه چمه،قرار نیست هرکی سختی کشیده باشه مربوط به شوهرش یا خانواده شوهرش باشه ،و خدا در عوض تمام سختی های زندگیم یه همسر خوب و بامعرفت نصیبم کرده که خانوادش هم مثل خودش بامعرفتن

2706