2733
2739
عنوان

چیکار کنم درست بشه بگردم سر خونه زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3004 بازدید | 141 پست

دو سال بود دوست بودیم یک سال عقد ۴ ماه هه عروس یکردیم 

واقعا مشکلی نداشتم من خونه پدر بودم 

بعد بدون اجازه ش حساسه خب پروفایل اینستا عکس عروسی گذاشتم 

وقتی برگشتم شروع کرو ب داد بیداد برید از خونه من بیرون طلاق طلاق طلاق پدرم باهاش درگیر شد اون با پدرم 

دعواشون شد ی ابرویزی شد بیا ببین اونها شکایت نکرد ولی پدرم شکایت کرده از همع شون منم گفت برای طلاقت شکایت کن بعد وکیل گفت مهریه نفقه رو بدار اجرا 

ی جلسه فقط قبل عید داشتم ک اومد گفت ن من درگیر نشدم زنم خودش رفته با سختی بهش رسیدن باید بگررده 

بعد ن زنگی زدن ن پیامی هیچی هیچی 

اصلا همینجوری اخ چیشد اینجوری شد 

چقدر دلم گرفت حالا همه خانم‌ها در مورد گندکاری‌های شوهرشون میگن گذشته واسه قبل هست و ما دخترها چقدر ...

قسمش دادم التماسش کردم ولی نگفت گفت دگه منو نمیخواد الآن خونه پدرمم😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب روز های خوب فکر میکنم 

کلا ب رابطم فکر میکنم واقعا زندگی خوبی داشتم شوهر خیلی دست دلباز در حدی ک برای خواهرم هم گوشی خرید

پدر مو خیلی دوس داشت خیلی 

همیشه ب من میگفت چون انتخاب هم بودیم نذاریم کسی بعد بگه انتخاب خودت بوده 

زندگی خوبی داشتم همه مرد ها ایرداد دارن ولی از زندگیم راضی بودم اصلا نفهمیدم یهو چیشد چرا اینجوری شد 

الان سفت سخت خانوادش میگن طلاق بده از خودش خبری ندارم 

بدبخیت با خانوادش همسایه هستم 

اصلا نمیدونم چیکار کنمم 

از کی کمک بخام 

اصلا نمیدونم این گرفتاری از کجا اومده

2728
قسمش دادم التماسش کردم ولی نگفت گفت دگه منو نمیخواد الآن خونه پدرمم😭

وا چقدر دهن بین...  حالا یکی زر مفت زده میخواد گند بزنه به زندگیش، بگو مگه تو این مدت من کاری کردم؟ 

اسی شاید دروغ میگه و دنبال بهونه هست! این مورد رو داشته باش

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
وا چقدر دهن بین...  حالا یکی زر مفت زده میخواد گند بزنه به زندگیش، بگو مگه تو این مدت من کاری ک ...

نمیدونم حالم خیلی بده دعاکن خدا آبروم روبخره الآن دارم با اشک مینویسم😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
نمیدونم حالم خیلی بده دعاکن خدا آبروم روبخره الآن دارم با اشک مینویسم😭

چشم 

اما خودتم تلاش بکن هم برای آبروت، هم زندگی و مهم‌تر از همه ادب کردن شوهرت، نمیشه که آدم به حرف هر کی بزن زیر زندگیش

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
2740
چشم  اما خودتم تلاش بکن هم برای آبروت، هم زندگی و مهم‌تر از همه ادب کردن شوهرت، نمیشه که آدم ب ...

چندساله تلاش کردم نشد که نشد ولی از خدا بخوا به چشمش بنشونه من بی گناهم

ایشالا خدا مشکل همه رو حل میکنه.

ان شاءالله خدا مشکل شما وهمه مسلمون ها رو حل کنه از آبرویه اونا نگاهی هم به آبرویه من کنه

ببین اگه واقعا زندگیت مهمه برات و قصدت برگشته

غرور بزار کنار و بهش پیام بده بالاخره ۵ سال میشناسیش و زبونش بلدی نرمش کن و بگو بیاد دنبالت 

خانوادتم آماده کن تا قضیه ختم به خیر بشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر