2733
2734

توی لجن گیر کردم 

اصلا نمیدونم چیکار کنم داستان ش خیلی مفصله 

فقط با شوهرم افتادیم توی دادگاه برای جدای 

چیکار کنم بگردم سر زندگیم 

اصلا نمیدونم چی درسته یا غلط 

فقط میدونم خیلی دوسش دارم خیلی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دل اون چیه؟ 

اگه اونم دلش به برگشتنه، همینکه یه بار دیدیش باهاش نرم صحبت کنی و یه لبخند بزنی خودشم رام میشه، ولی اگر قصد اون جدی جداییه سخت میشه 

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  

نمیدونم مشکلت چیه اما برایه حاجت دلت ده تا صلوات میفرستم

شماهم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
2740
مشکل کجاست این مهمه

مشکل اساسی نداشتم 

یهو خیلی یهوی دعوا شد ب خانواد کشید شد بی حرمتی شد 

لج بازی شد افتادیم توی دادگاه دادسرا هیچ مشکلی نداشتم زندگی خوبی داشتم ب هرکیی میگم اینجور شد تعجب میکنه 

نمیدونم مشکلت چیه اما برایه حاجت دلت ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کن ...

چقدر دلم گرفت

حالا همه خانم‌ها در مورد گندکاری‌های شوهرشون میگن گذشته واسه قبل هست و ما دخترها چقدر بدبختیم که به کار نکرده هم راحت بهمون تهمت میزنن، سعی کن بفهمی اون طرف کیه. 

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی