2733
2739
عنوان

وای میخوام بمیرم مادرشوهرمم میخواد بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2182 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من مادرشوهرم میگه یلند شو بهت شاباش بدم 😁😁😁 انگار من بچم ذوق شاباش داشته باشم😶😶😶 من ...

😂😂😂😂چ مادرشوهر باحالی قدرش بدون

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2731

اگه شوهرت با رقصیدن و لباس پوشیدنت مشکلی نداره ایشون نمیتونه فتنه کنه شما کار خودتو انجام بده 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من ۲سالی هست باخدا و باایمان شدم....قبلش تو عروسی فامیل رقصیدم فیلمم هم هست.عین میمون می‌پریدم بالاو ...

شما با خدا و باایمانی الان؟

ولله ک ایمان فقط به حجاب و نماز و روزه نیست....کاش شماها یاد می‌گرفتید زبونتون حجاب داشته باشه کافیه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2738
شما با خدا و باایمانی الان؟ ولله ک ایمان فقط به حجاب و نماز و روزه نیست....کاش شماها یاد می‌گرفتید ...

چرا نماز و روزه هم جز ایمان هست.نیست؟

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
چرا نماز و روزه هم جز ایمان هست.نیست؟

جز ایمان هست ولی هستن کسایی ک زبونشون مثل عقربه ولی نماز وروزه میگیرن 

نمازی ک باعث نشه انسان رفتار و کردارش درست نشه بنظرم نخوندن بهتره

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
حالا من مادرشوهرم میگه بلند شو برقص من بهت شاباش بدم 😁😁😁 انگار من بچم ذوق شاباش داشته باشم😶😶😶 ...

منم از رقصیدن خوشم نمیاد یبار عروسی فامیلاشون نرقصیده بودم خواهراحمقش پیام داده بود به شوهرم این اومده نرقصیده مارو محل نداده بهش نگی من گفتما دعواش نکنیا( منظورش این بود حتما دعواش کن)فکر کرده بود الان شوهرم میاد باهام دعوا میکنه که چرا نرقصیدی حالا شوهرمم خودش از رقصیدن خوشش نمیاد 😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
هر دو موردش اذیت کنندست،من اصلا رقص دوست ندارم و بلد نیستم،هر مجلسی تو خانواده شوهر میشد مادرشوهر قس ...

منم رابطم باهاش  خیییییییییلی کمه 

خیییییییییلی بهتره دوریو دوستی

من بلدم ولی روم نمیشه 😶

جز ایمان هست ولی هستن کسایی ک زبونشون مثل عقربه ولی نماز وروزه میگیرن  نمازی ک باعث نشه انسان ...

چی گفتم مگه عقرب باشه زبونم؟کاش لال بشم

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲